Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kündig-Bräu, ZAB das Naturtrübe Original

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gobong
    Senior
    • 04-2005
    • 658

    Kündig-Bräu, ZAB das Naturtrübe Original

    13,8 blg , alkohol 5,8
    Warzone zgodnie z Bayerischen Reinheistgebot w Kundig-Brau Rietheim.
    Barwa jasnego kasztana, piana niezbyt obfita ale cały czas jest, nagazowanie jak dla mnie odpowiednie. W aromacie dominuje przyjemna słodowość, taka chlebowa, chmielu prawie nie czuć, pachnie bardzo ładnie. W smaku piwo pełne, słodowe z solidna goryczką chmielową. ktoś powie ot takie poprawne bez niespodzianki. Właśnie takie piwo ma być, smaczne. Nie trzeba tony hamerykańskich chmieli i 16-20 blg aby piwo było pełne, solidnie chmielone i smaczne.Nie wiem w jakim stylu jest uwarzone to piwo i nie bardzo mnie to interesuje ale nuty smakowe podobne do świętej pamięci piwa z Janowa. Takich piw mi brakuje w tej całej "rewolucji".Rietheim to malutki browarek instalacja produkowana przez firmę dostarczającą sprzęt także do polskich restauracyjnych browarów, tylko piwowarów nie dostarczają w pakiecie. Teraz muszę reszty wytworów tego browaru popróbować.
  • yaro74
    PremiumUżytkownik
    • 09-2012
    • 2089

    #2
    Źle założony temat. Najpierw nazwa browaru gdzie piwo jest warzone czyli Kündig-Bräu, potem Zurich Airport Beer, a na końcu nazwa piwa: ZAB das Naturtrübe Original.
    Do zmiany.
    Last edited by yaro74; 08-07-2014, 12:35.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎