Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwny film

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #16
    Ciąg dalszy nastąpił.

    I był ciąg dalszy w którym doprowadzono historię rodu browarników do drugiej połowy XX wieku, a nazywało się to "Dziedzictwo..." (dalej było nazwisko rodu, ale nie pomnę jakie). Zerkałem od czasu do czasu, ale nic ciekawego nie wyzerkałem. Teraz - chyba - serial dobiegł już definitywnie końca.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      11 listopada na TVP1 o 9.30 był film "Męskie sprawy". Jednym z głównych bohaterów był pan - bodaj - Turowski, właściciel browaru. Parę scen miało miejsce we wnętrzach browarowych (może ktoś wie co to za browar). Film traktował o wydarzeniach w Wielkopolsce, w 1918 roku.
      Niestety nie widziałem całego
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #18
        Był to jakiś browar, w którym nie byłem. Strzelam - któryś łódzki lub Okocim.

        Comment

        • Dudlik
          Senior
          • 11-2002
          • 269

          #19
          szczerze to wolałbym Szwejka zamiast tego filmu chociaż może Szwejk nie jest aż tak piwny. a jakiej produkcji ten film? Pewno francuskiej?
          Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

          Comment

          • kruger_nr1
            Senior
            • 11-2005
            • 801

            #20
            Podbijam temat filmu "Męskie sprawy" i pytania w jakim browarze kręcone były sceny filmowe? Ponieważ część scen kręcono w Czeskim Krumlovie, może to i tam w browarze ? Choć kiedyś tam byłem, to nie pamiętam czy to te klimaty....
            Kolekcja puszek piwnych:
            http://puszkikrugera.web-album.org/

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12171

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
              Podbijam temat filmu "Męskie sprawy" i pytania w jakim browarze kręcone były sceny filmowe? Ponieważ część scen kręcono w Czeskim Krumlovie, może to i tam w browarze ? Choć kiedyś tam byłem, to nie pamiętam czy to te klimaty....
              Chodzi o sam browar, czy knajpę?

              Jeśli chodzi o sam browar to to zmienił się dość znacznie, bo dziś ma bardziej charakter minibrowaru:



              W ich lokalu raczej trochę mniej zmian.

              Comment

              • kruger_nr1
                Senior
                • 11-2005
                • 801

                #22
                Chciałem wiedzieć, czy to w browarze w Czeskim Krumlovie kręcono film czy gdzieś indziej...
                Kolekcja puszek piwnych:
                http://puszkikrugera.web-album.org/

                Comment

                • Smora
                  Gość
                  • 11-2019
                  • 7

                  #23
                  Znacie jeszcze jakieś filmy z motywem wyraźnym piwa? Chętnie bym coś obejrzała

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎