Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kostrzyn, Kopernika, Bar La Mirage

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Kostrzyn, Kopernika, Bar La Mirage

    Bar 5 minut od dworca, po lewej stronie, przed skrzyżowaniem z Sikorskiego. Na zawnątrz ogródek "koncernowy" z 3 czy 4 parasolami.
    Nazwa zbyt szumna, bo z jedzenia to tam tylko chipsy i paluszki chyba są dostępne. Co innego gdyby dodali do nazwy "...piwny".
    Dostępny jest Boss (chyba w tej chwili Lubuskie sądząc po mocy wyczuwanej w gardle) za 3,90 duży i 3,10 małe. Leją też witnickiego Portera, ale akurat w dniu kiedy byłem (miesiąc temu) nie było. Boss chyba nie schodzi, bo trafił mi się lekko skwaśniały. Poza tym jakieś koncerniaki. Mam zapisane, że widziałem tam Specjala, ale nie pamiętam już czy był lany czy butelkowy...
    Co kto lubi - jeśli ktoś woli lokale niższej klasy, żeby nie napisać spelunki, to chyba lepiej chyba udać się do Pijalni Patryk, gdzie piwo jest świeże i tańsze. Odległośś od dworca podobna.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Przepraszam, namieszałem - tak to jest gdy się pisze sprawozdania po miesiącu. Lokal mieści się przy ulicy Kopernika (która to jest kontynuacją Piastowskiej) przed skrzyżowaniem z Kościuszki - obok Urzędu Miejskiego a naprzeciwko parku.

    Proszę admirali... ministrację o naniesienie poprawki.
    Last edited by Pendragon; 13-06-2009, 21:09.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      Bar nadal czynny, nadal leje Lubuskie i Portera. Ceny odpowiednio 3 i 4 oraz 5 i 6 za małe i duże. Właściela omineły profity z Woodstocku, ale tym razem na zbyt Bossa nie narzekał.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • Gary
        Member
        • 10-2004
        • 57

        #4
        Najprawdopodobniej W "La Mirage" nie będzie już piw z witnickiego browaru. Powód to wg. właściciela wysokie ceny za kegi...Dziwne bo w innym kostrzyńskim barze "U Egona" lany porter kosztuje 4,80zł za 0,5l.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          A gdzie ten Egon? Najlepiej załóż nowy wątek o nim. Taki temat może się przydać. Już prawie rok minął... i może jakieś resume będzie
          Last edited by Pendragon; 29-03-2010, 20:43.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            #6
            Szczególnie, że nalot na Kostrzyn jest w planach
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • zgroza
              Senior
              • 03-2008
              • 3597

              #7
              La Mirage leje wyłącznie Bosmana obecnie.
              Lotna ekspozytura browaru

              Też Was kocham.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎