Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Troche grzecznosci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #16
    [QUOTE]pieczarek napisał(a)
    [B]Zaledwie kilka razy wysyłałem komuś piwne prezenty. Na przykład po giełdzie w Żywcu miałem górkę wafli i kapsli. Nie zbieram ani jednego ani drugiego więc porozsyłałem młodzieży. I tylko jedna osoba odpowiedziała (niespiesznie zresztą). Pozostałe nie napisały ani dziękuję, ani pocałuj mnie w d.... Może nie odpowiadały im wafle i kapsle z Litwy, Łotwy i Estonii?

    QUOTE]

    A trza bylo do mnie wysAC WSZYSTKIE Kapsle a napewno przy nastepnym pobycie w Polsce bym sie zameldowal i jakas orginalna butelke z porcelanka bym podrzucil
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • Andi
      Senior
      • 07-2001
      • 1915

      #17
      Beermatt napisał(a)
      Myślę ,że trzeba tu rozganiczyć o jakie osoby chodzi. Ja mam na myśli osoby, których najczęściej nie znam, one gdzieś tam wyczytały mój adres i piszą . Andiemu też chyba o to chodzi.
      Pieczarek ma na myśli osoby, które osobiście zna, przyjaciół i znajomych a Ci to już prawie jak rodzina. Znaja się i lubią i wymieniają w nierównych proporcjach i chyba nie mają wielkich pretensji o to.
      Przyznaje tutaj 100% racji
      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

      http://www.andreas-kronkorken.de

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #18
        pieczarek napisał(a)
        [B]Zaledwie kilka razy wysyłałem komuś piwne prezenty. Na przykład po giełdzie w Żywcu miałem górkę wafli i kapsli. Nie zbieram ani jednego ani drugiego więc porozsyłałem młodzieży. I tylko jedna osoba odpowiedziała (niespiesznie zresztą). Pozostałe nie napisały ani dziękuję, ani pocałuj mnie w d.... Może nie odpowiadały im wafle i kapsle z Litwy, Łotwy i Estonii?
        Ale ja się łatwo nie zniechęcam, pewnie nadal będę rozdawał zbędne mi rzeczy.[B]
        Celciku kochany ,na 2 raz ,wal do mnie jak w dym.Przyjmę wszystkie etykiety i kapselki,no i nieomieszkam podziękować.A i może cosik znajdę dla ciebie.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #19
          Hmmm

          Uwzględniając niezwykle upojny urodzinowy weekend kiszota, jestem w stanie zrozumieć pomylenie mnie z pieczarkiem
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎