Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 45A lok. 56, Hopsters Multitap [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
    Będzie w którejś sali TV, coby oglądać mecze?
    Piszą, że się zastanawiają nad tym. Możesz wpaść i osobiście próbować przekonać właścicieli
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #17
      To jak mają tyle powierzchni, trzy poziomy, to powinna być tam też jakaś sensowna kuchnia, a nie przekąski.

      Comment

      • Livres
        Senior
        • 04-2012
        • 324

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
        Na plus piwna oferta wraz z trzykrotną podziałką pojemności i proporcjonalnymi cenami oraz spora powierzchnia (choć przy barza miejsce tyle co zazwyczaj). Na minus po jednej toalecie (koedukacyjnej) na piętro, mało przy takiej powierzchni.
        Wpadłem wczoraj na dwa małe (Nebuchadnezzar bardzo dobry, Shatterd Dream znakomity), więc na toalety nie zwróciłem uwagi, ale wypatrzyłem inny minus - absolutny brak klimatu (lub też klimat stołówki). Mam nadzieję, że uda się coś z tym zrobić, mimo iż brąz na ścianach to średnio ciekawa baza (choć oczywiście lepszy brąz niż zieleń a la Chmielarnia ).

        Pod plusami się podpisuję.

        Comment

        • ads82
          Junior
          • 01-2012
          • 15

          #19
          Ja również wpadłem na małe piwo. Zdecydowanie na plus powierzchnia. Na minus brak klimatu - tak jak zauważył kolega powyżej czuliśmy się jak na stołówce. Dodatkowo, z uwagi na brak wystroju strasznie dudniło - ciężko było prowadzić rozmowę. Niemniej jednak, fajnie że powstał nowy tego typu przybytek w tej części miasta.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #20
            A mnie ta przestrzeń i wystrój pasują, jest po prostu prosto. osobiście wolałbym drewniane ławy ale wiem, że są droższe od takich stolików jak w Hopsters. Wybór piw bardzo dobry, kontaktowi ludzie za barem. Nie będę wszczynał dyskusji o cenach ale to co się dzieje na scenie rewolucyjnej przekracza powoli granice zdrowego rozsądku (w mojej opinii) - standardem stało się 12, a są już tez piwa polskie po 14. Zawsze mnie takie ceny będą martwić bo moje podejście jest odmienne od części rewolucjonistów którzy wolą niedużą warkę dla "geeków" za ogromną cenę sprzedawaną najczęściej jednorazowo jako premiery, zamiast większej ilości za cenę bardziej umiarkowaną dostępną dla szerszej publiki i bardziej stałej oferty. Te uwagi nie są do Hopsters ale ogólnie do tego rewolucyjnego rynku.
            Ogólnie w Hopsters mi się podobało.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) dla "geeków"(...)
              Czy te/Ci "geeki" to coś jak chupacabra?

              Multitab odwiedzony w ostatni weekend, mało gości, wystrój moim zdaniem zimny, nowofalowy, na czasie. Obsługa miła, konkretna, zaznajomiona dobrze z tematem.
              Ceny, no jak to ceny w takich przybytkach, wysokie.
              Lista dostępnych piwa bardzo czytelna, podział na pojemności i ceny, na kranach (jeszcze nie wszystkich) logo piw/browarów.
              Nie wiem nawet czy jest tam jakaś kuchnia, bo żadnego menu czy karty nie widziałem. Przekąski na pewno są, jakieś chipsy, orzeszki czy co tam jeszcze stało na półce.

              Na pewno lokal jeszcze odwiedzę bo mam "po drodze"
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #22
                Odwiedziłem wczoraj ok 17 - przez chwilkę byłem jedynym klientem. Jak będzie TV (potwierdzone za barem, że taki jest plan) będę zaglądał.

                Duży atut to Chinol za ścianą - można dobrze zjeść popijając Portera z Pardubic za 9 zł (dla oszczędnych jest Łomża za 5 zł i Amber za 7 zł) - przepraszam za OT
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • Vortex
                  Senior
                  • 12-2011
                  • 153

                  #23
                  wrażenia jak najbardziej na plus, bogata oferta na kranach, firmowe szkło, które można kupić, można by się o podkładki z logo pokusić, ceny zachęcają by sięgnąć po piwo o mniejszej objętości i podegustować, obsługa ogarnięta w piwnych klimatach i życzliwa. Na pewno wpadnę ponownie, najlepiej podczas jakiejś premiery.

                  Comment

                  • Swiecz
                    Civil Protection
                    • 03-2004
                    • 123

                    #24
                    Potwierdzam pozytywy tej knajpy, dla mnie największym (poza piwem oczywiście) jest dużo miejsca
                    Z drugiej strony trochę mnie martwi dość słaba frekwencja jednak, w sobotę wieczorem może z połowa stolików zajęta więc nie wiem czy ich koszta utrzymania lokalu nie zjedzą za szybko ...
                    Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      #25
                      Dużo pustego miejsca, ludzi brak. Ja temu lokalowi długiego życia nie wróżę. Niby lokalizacja niezła, ale coś tu wyraźnie jest nie tak.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • yoda79
                        Senior
                        • 01-2013
                        • 861

                        #26
                        Może rynek się nasycił? Lokalizacja wydaje się w porządku, piwa też ok.

                        Comment

                        • olie
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 777

                          #27
                          Dużo miejsca, to niech jakąś premierę urządzą

                          Comment

                          • Piecia
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 3307

                            #28
                            W piątek wieczorem było ok, duży plus za TV z meczami.
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • alterbeer
                              Senior
                              • 09-2011
                              • 138

                              #29
                              Chyba najprzyjemniejszy lokal w Warszawie, sporo miejsca (pustki dla mnie jako klienta nie są wadą, raczej po kotłowaniu się chwilę wcześniej w takim KiK są zaletą), 250 ml piwa za połowę ceny dużego, 20 kranów pozwala trafić na coś czego się jeszcze nie piło.

                              Jestem pozytywnie zaskoczony.

                              Comment

                              • zgoda
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 3516

                                #30
                                ŻAPA Artezan się leje.
                                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎