Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Mołdawska 7 lok. U6 (Ochota, Rakowiec) LUX-STORE [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    #61
    Wspólnota mieszkańców pewnie zakończyła działalność lokalu. Wygląda na to, że stracili koncesję na alkohol. Niepotrzebnie sprzedawali alkohol w nocy, nad nimi są mieszkania, pewnie cicho w nocy nie było.

    Comment

    • Lux-Store
      Junior
      • 02-2013
      • 19

      #62
      To by było na tyle. Dziękujemy.
      www.facebook.com/luxstorealkoholeswiata

      Comment

      • StefanP
        Member
        • 02-2012
        • 71

        #63
        Wielka szkoda. Sklep ten był istotnym punktem odniesienia w tej części Warszawy

        Comment

        • BeerCeps8
          Junior
          • 07-2014
          • 3

          #64
          A może by powrót w to miejsce?

          Witam. Nie wiecie dlaczego ten sklep został zamknięty tak dokładnie?
          Dlaczego pytam - zastanawiam się żeby przenieść swój sklep spod Warszawy na to miejsce, ale po pierwsze - nie wiem czy jest tam sens, w tym konkretnie lokalu i przede wszystkim po drugie - czy ten lokal jest dostępny do wynajęcia! Forumowcy - możecie nagrać mi numer telefonu do właściciela lokalu, albo po prostu poinformować mnie czy lokal jest jeszcze wolny?
          Z góry dziękuję za wszelkie informacje!

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BeerCeps8 Wyświetlenie odpowiedzi
            Witam. Nie wiecie dlaczego ten sklep został zamknięty tak dokładnie?
            Dlaczego pytam - zastanawiam się żeby przenieść swój sklep spod Warszawy na to miejsce, ale po pierwsze - nie wiem czy jest tam sens, w tym konkretnie lokalu i przede wszystkim po drugie - czy ten lokal jest dostępny do wynajęcia! Forumowcy - możecie nagrać mi numer telefonu do właściciela lokalu, albo po prostu poinformować mnie czy lokal jest jeszcze wolny?
            Z góry dziękuję za wszelkie informacje!
            Sklep został zamknięty definitywnie, jest informacja, że lokal jest do wynajęcia, jest telefon, ale ja tego na przestrzeni najbliższych kilku tygodni nie mogę sprawdzić.
            Jak chcesz przenieść sklep z piwami koncernowymi, to nie ma sensu, tu jest takich sklepów dużo. Jeśli byłby to sklep i/z piwami rzemieślniczymi, to nie masz tu żadnej konkurencji w promieniu kilku czy nawet 10 km. Ja po piwa z małych browarów(oprócz piw z browarów Jakubiaka, które są dostępne w zwykłych spożywczakach), to głównie wsiadam w auto i jadę np do centrum. Wokół dużo apartamentowców, nowocześniejsza i bogatsza część Ochoty.

            Comment

            • BeerCeps8
              Junior
              • 07-2014
              • 3

              #66
              Miałem na myśli tylko i wyłącznie sklep z piwem regionalnym, głównie polskim... Miałem,
              bo byłem dzisiaj na miejscu, lokal do wynajęcia, 70m kwadratowych i 130zł za metr... Wymiękłem jak obliczyłem czynsz, dziękuję Ale szukam na Ochocie w dalszym ciągu. Jak ktoś coś wie o niedużych lokalach do wynajęcia - tarabanić na priv, będziemy walczyć o Ochotę

              Comment

              • Piwna_Fantazja
                PiwBiz
                • 06-2014
                • 28

                #67
                Powrót na mołdawską.

                Witamy

                Jesteśmy w stanie otworzyć lokal z piwem regionalnym na ulicy Mołdawskiej.
                Chcielibyśmy się dowiedzieć czy w tym miejscu ponownie było by zainteresowanie tematem trunków regionalnych?

                Pozdrawiamy Piwna_Fantazja
                facebook.com/PiwnaFantazja

                Comment

                • olie
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 777

                  #68
                  Na pewno by było, w najbliższej okolicy praktycznie nie ma konkurencji. W tej samej lokalizacji (mieszkańcy nie zgodzą się na sprzedaż po 22) czy gdzieś obok?

                  Comment

                  • nezrok
                    Member
                    • 09-2013
                    • 33

                    #69
                    Biorąc po uwagę jaką pustynią piwną (poza wszędzie obecnymi koncernami) jest cała Ochota, i to że w Lux Store Pinty, Alebrowar i pozostałe rzemieślnicze piwa znikały szybko - zdecydowanie zainteresowanie będzie.

                    Comment

                    • Piwna_Fantazja
                      PiwBiz
                      • 06-2014
                      • 28

                      #70
                      Dziękujemy za bardzo przydatne informacje
                      Odpowiadając: adres Mołdawska 7 zapewne jest spalony na długie lata.
                      Ale są inne lokale w najbliższej okolicy. Będziemy informować.

                      Piwna_Fantazja
                      Last edited by Piwna_Fantazja; 11-09-2014, 18:42.
                      facebook.com/PiwnaFantazja

                      Comment

                      • Jurandofil
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 976

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwna_Fantazja Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dziękujemy za bardzo przydatne informacje
                        Odpowiadając: adres Mołdawska 7 zapewne jest spalony na długie lata.
                        Ale są inne lokale w najbliższej okolicy. Będziemy informować.

                        Piwna_Fantazja
                        Trzymam kciuki!
                        Mieszkałem w bloku przy Mołdawskiej długo, długo zanim powstał budynek Mołdawska 7
                        Powodzenia w nowej lokalizacji!
                        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                        Comment

                        • Vortex
                          Senior
                          • 12-2011
                          • 153

                          #72
                          dziś w miejscu, gdzie był Lux-Store, po długim okresie kiedy w lokalu nie było w zasadzie nic pojawił się szyld z wędlinami Olewnik. Wszystko wskazuje na to, że Ochota pozostanie piwną pustynią...

                          Comment

                          • Infam
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 715

                            #73
                            Faktem jest, że Lux-Store wzbogacał życie nocne. Mnie to nie przeszkadzało ale mieszkańcom Mołdawskiej 7 najwyraźniej tak. Fantazjo, chcąc mieć w tej okolicy całodobowy lokal w dobrej lokalizacji, zainteresuj się proszę likwidowanym w pawilonie przy ul. Pruszkowskiej 4 sklepem spożywczym Stół Polski czy jakoś tak (wykurzyła ich Biedronka).
                            Lokal jak wspomniałem w rewelacyjnym miejscu, duży. Bardzo dobry punkt.
                            Nie ma nigdzie na Ochocie piwa nieco lepszego od tyskiego. Cała Ochota będzie tam zaglądać z ochotą ;-)
                            "Dużo to nie znaczy Dobrze
                            Dobrze znaczy dużo"

                            Comment

                            • nezrok
                              Member
                              • 09-2013
                              • 33

                              #74
                              Pomału i w niewielkim wyborze, ale coś się rusza. Trochę Pint/Ale Browaru, Spirifer i kilka innych Browarów pojawia się w Odido na Pruszkowskiej. Wąsosz i szczątkowa oferta Pinty bywa w małym sklepiku na Grójeckiej 40A. Jeśli nowy sklep miałby naprawdę mieć 'branie' rozważałbym jednak inną lokalizację niż obrzeża Rakowca, co niestety podniosłoby koszty działalności.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎