Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katalog Etykiet minibrowar MAJER

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • seba_gliwice
    Senior
    • 10-2003
    • 374

    #16
    114. Guido Jasne 0,5 l. - owalny wzór
    115. Guido Ciemne 0,5 l. - owalny wzór

    116. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Dunkel-Weizen (dla tego piwa dedykowane były jedynie etykiety na butelki 0,5 l.)

    117. Nowy standard (logo) 0,75 l. - Pszeniczne - 20 lat ZAMEP + krawatka (standardowa z poz. 96) - zlecenie prywatne

    118. KEG (nowe logo) - Jasny Lager - 30 l.
    119. KEG (nowe logo) - Schwarzbier - 30 l.
    120. KEG (nowe logo) - Pszeniczne - 30 l.
    121. KEG (nowe logo) - ESB ( Extra Special Bitter) - 30 l.
    122. KEG (nowe logo) - Dunkel-Weizen - 30 l.
    123. KEG (nowe logo) - Dunkel-Weizen - 20 l.
    124. KEG (nowe logo) - APA (Americal Pale Ale) - 30 l.

    125. Nowy standard (logo) 1,0 l. - APA (Americal Pale Ale) + krawatka
    126. Nowy standard (logo) 0,5 l. - APA (Americal Pale Ale)

    Comment

    • seba_gliwice
      Senior
      • 10-2003
      • 374

      #17
      Długo nie uaktualniałem tego spisu, więc cały rok 2014 (z poprawkami) przedstawia się jak poniżej. Wg wiarygodnych informacji to wszystko co dotyczy tego roku (pp. nie będzie w tym roku Majer'owskich etykiet świątecznych ). Gdyby jednak w ostatniej chwili coś wyszło (zwłaszcza zlecenia prywatne), to uaktualnię to na bieżąco.

      94. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Jasne (+ krawatka)
      95. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Jasne

      96. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Pszeniczne (+ krawatka)
      97. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Pszeniczne

      98. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Rauchbier (sezonowe) (+ krawatka)
      99. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Rauchbier (sezonowe)

      100. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Oatmeal Stout (sezonowe) (+ krawatka)
      101. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Oatmeal Stout (sezonowe)

      102. Kopalnia Guido „320” w Zabrzu - Ciemne (+ krawatka) - zlecenie prywatne
      103. Kopalnia Guido „320” w Zabrzu - - Jasne (+ krawatka) - Spotkanie firmowe Unical-Tychy, 14 stycznia 2014

      104. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Koźlak (+ krawatka)
      105. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Koźlak

      106. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Schwarzbier (+ krawatka)
      107. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Schwarzbier

      108. Guido Jasne 0,75 l. - owalny wzór II (+ krawatka)
      109. Guido Ciemne 0,75 l. - owalny wzór II (+ krawatka)

      110. Koneser Pub, Gliwice - Koneser Lager, II urodziny, 0,5 l. (papier matowy) - zlecenie prywatne
      111. Koneser Pub, Gliwice - Koneser Lager, II urodziny, 0,5 l. (papier błyszczący) - zlecenie prywatne

      112. Nowy standard (logo) 1,0 l. - ESB (Extra Special Bitter) (+ krawatka)
      113. Nowy standard (logo) 0,5 l. - ESB (Extra Special Bitter)

      114. Gido Jasne 0,5 l. - owalny wzór
      115. Guido Ciemne 0,5 l. - owalny wzór

      116. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Dunkel-Weizen (+ krawatka)
      117. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Dunkel-Weizen

      118. Nowy standard (logo) 0,75 l. - Pszeniczne - 20 lat ZAMEP (+ krawatka z poz. 96) - zlecenie prywatne

      119. KEG (nowe logo) - Jasny Lager - 30 l.
      120. KEG (nowe logo) - Schwarzbier - 30 l.
      121. KEG (nowe logo) - Pszeniczne - 30 l.
      122. KEG (nowe logo) - ESB ( Extra Special Bitter) - 30 l.
      123. KEG (nowe logo) - Dunkel-Weizen 12,5% - 30 l.
      124. KEG (nowe logo) - Dunkel-Weizen 13,5% - 30 l
      125. KEG (nowe logo) - Dunkel-Weizen 12,5% - 20 l.
      126. KEG (nowe logo) - APA (Americal Pale Ale) - 30 l.

      127. Nowy standard (logo) 1,0 l. - APA (Americal Pale Ale) (+ krawatka)
      128. Nowy standard (logo) 0,5 l. - APA (Americal Pale Ale)

      129. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Marcowe (+ krawatka)
      130. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Marcowe

      131. KEG (nowe logo) - Marcowe - 30 l.

      132. Kino Caffe, Mikołów - APA (Americal Pale Ale) 0,5 l. - zlecenie prywatne
      133. Kino Caffe, Mikołów - Pszeniczne 0,5 l. - zlecenie prywatne

      134. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Red Ale (+ krawatka)
      135. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Red Ale

      136. Bebok (Kraftwerk -browar kontraktowy) - Coffee Milk Stout - 0,5 l.

      137. KEG (nowe logo) - Red Ale - 30 l.
      138. KEG (nowe logo) - Coffee Milk Stout - 30 l.

      139. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Jasny Lager - 25 lat SILSTOP Gliwice - zlecenie prywatne
      140. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Pszeniczne - 25 lat SILSTOP Gliwice - zlecenie prywatne
      141. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Pszeniczne - MAUSER Gliwice - świąteczne zlecenie prywatne

      142. Mikołoj Rojber - Red Ale - 0,5 l. - zlecenie prywatne
      Etykieta przygotowana dla pubu HellGate Gliwice - nieautoryzowana przez minibrowar Majer!!!

      Comment

      • beny
        Senior
        • 03-2001
        • 984

        #18
        pozycja 142 - dlaczego nie autoryzowana przecież zakontraktowane naklejane i butelkowane było w browarze - chyba piwowarzy nie sprzedają piwa na lewo tylko na zlecenie przełożonych :-) ??!!!
        Last edited by beny; 14-12-2014, 15:48.
        Z piwnym pozdrowieniem
        Radosław Kwiecień

        http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #19
          Na stronie J. Skrzyniarza jest 90+84 czyli 174 skany a tutaj 142 ale rozumiem że licznik na ww stronie zafałszowywuje niestety ilości etykiet gdyż zlicza wszystkie skany a w te wliczane są osobno oprócz et głównych również kontry i krawatki tam pokazane ?
          Tak czy siak zakładając teoretycznie że zliczyłeś Seba wszystkie dotychczasowe ety browaru Majer pokazuje to jakie potężne ilości etykiet wyszły już z browarów rzemieślniczych powstałych tylko w ciągu ostatnich kilku laty na fali rodzimej craft revolution. Rozumiem że Majer może przodować ilościowo ale nawet zakładając że konkurencyjne browary nie wydały aż tylu etykiet to i tak daje to jakieś niesamowite ilości. Szkoda że nikt póki co nie pokusił się o zrobienie jakiejś strony dokumentującej owe etykiety.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • seba_gliwice
            Senior
            • 10-2003
            • 374

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
            Na stronie J. Skrzyniarza jest 90+84 czyli 174 skany a tutaj 142 ale rozumiem że licznik na ww stronie zafałszowywuje niestety ilości etykiet gdyż zlicza wszystkie skany a w te wliczane są osobno oprócz et głównych również kontry i krawatki tam pokazane ?
            Janusz inaczej klasyfikuje etykiety - komplet: etykieta + krawatka liczy jako dwie etykiety, ja natomiast jako jedną. Jeśli natomiast była wydana tylko jedna etykieta główna, a do niej cztery różne, dedykowane krawatki (różne piwa) (np. Helloween), to wówczas liczę to jako 1+4

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
            Tak czy siak zakładając teoretycznie że zliczyłeś Seba wszystkie dotychczasowe ety browaru Majer pokazuje to jakie potężne ilości etykiet wyszły już z browarów rzemieślniczych powstałych tylko w ciągu ostatnich kilku laty na fali rodzimej craft revolution.
            Zgadzam się ... dlatego nigdy nie podjąłem się i nie podejmę kolekcjonowania współczesnych etykiet, nawet z browarów rzemieślniczych. To ma być przede wszystkim hobby, zabawa i przyjemność. Sam wiem, kolekcjonując tylko i wyłącznie gliwickiego Majera (z racji miejsca zamieszkania), ile zachodu kosztuje mnie zdobywanie nowych etykiet, zwłaszcza tych nisko nakładowych. Na szczęście do tej pory udało mi się skompletować wszystko i to tylko i wyłącznie dzięki przychylności byłego i obecnych piwowarów - DZIĘKUJĘ PANOWIE!!!

            Comment

            • seba_gliwice
              Senior
              • 10-2003
              • 374

              #21
              Radek, Miałem inne informacje. Dlatego zgodnie z moimi zasadami wolałem pisać to co wiem z wiarygodnego źródła, niż to co się "mówi na mieście" lub przypuszcza Piwo Red Ale zakupione zostało zgodnie z wszelkimi handlowymi zasadami w browarze, ale zgody na użycie etykiety nie było ... No chyba, że o czymś nie wiem, albo takiej zgody być nie musi ... Nieważne !!! Etykieta sygnuje browar Majer w Gliwicach, więc nie wyobrażam sobie, aby nie umieścić jej w moim spisie. Jeśli komentarz do niej jest nieprawidłowy, to nie widzę najmniejszego problemu, aby go zmienić, o ile uaktualniona informacja zostanie potwierdzona jako wiarygodna.

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
              pozycja 142 - dlaczego nie autoryzowana przecież zakontraktowane naklejane i butelkowane było w browarze - chyba piwowarzy nie sprzedają piwa na lewo tylko na zlecenie przełożonych :-) ??!!!

              Comment

              • beny
                Senior
                • 03-2001
                • 984

                #22
                Marek i Karol butelkujący to piwo w browarze są niewiarygodni ?

                Bo nad nimi jest tylko właściciel wraz z rodziną więc rozumiem, że ktoś z rodziny Majnuszów powiedział Ci sprzedałem to piwo ale nie zgodziłem się na etykietę a moi pracownicy nalepiali ją bez mojego pozwolenia ??? Kto jest więc wiarygodny a kto mówi tylko na mieście - nie rozumiem.

                Myślisz, że osoba, która to zleciła nie otrzyma takiej zgody ???

                Jak jej tylko będzie zależało przejdzie się z papierem i dostanie pokwitowanie - dobrze wiesz że nie będzie z tym problemu szczególnie, że te same osoby będą dalej kupować piwo - skoro browar podpisywał zgody na podstawki, z których gotówka nie wpadała do kasy to tym bardziej podpisze zgodę na sprzedawane piwo z etykietą
                Z piwnym pozdrowieniem
                Radosław Kwiecień

                http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                Comment

                • seba_gliwice
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 374

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                  Marek i Karol butelkujący to piwo w browarze są niewiarygodni?
                  A kto to powiedział (napisał)!? Butelkujący, to trochę co innego niż butelkujący i naklejający etykiety lub świadomi, że naklejane etykiety są zatwierdzone przez właścicieli browaru ...

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                  Rozumiem, że ktoś z rodziny Majnuszów powiedział Ci sprzedałem to piwo ale nie zgodziłem się na etykietę a moi pracownicy nalepiali ją bez mojego pozwolenia ???
                  To źle rozumiesz ...

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak jej tylko będzie zależało przejdzie się z papierem i dostanie pokwitowanie - dobrze wiesz że nie będzie z tym problemu szczególnie, że te same osoby będą dalej kupować piwo - skoro browar podpisywał zgody na podstawki, z których gotówka nie wpadała do kasy to tym bardziej podpisze zgodę na sprzedawane piwo z etykietą
                  Nie byłem świadkiem tych rozmów i ustaleń więc pozwól, że nie nie będę już dalej brał udziału w komentowaniu tej sprawy. Jeśli ty byłeś, to chętnie poznam całą prawdę jak było w rzeczywistości ...

                  Radek nie rozumiem powodów, dla którego tak bardzo puszczają Ci nerwy - proponuję trochę luzu, zwłaszcza przed Świętami Nie do końca rozumiem, czy atakujesz mnie (o co!? ), właścicieli i pracowników browaru Majer (o co!? ), czy też buntujesz się na fakt zaistnienia w realnej i mierzalnej rzeczywistości przedmiotowej etykiety. Dla przypomnienia i lekkiego resetu - prowadzę tutaj katalog etykiet Majera i opisałem jednym zdaniem, wg mojej najlepszej wiedzy informację na temat jednej problematycznej etykiety - jak to na katalog przystało ...
                  Holla, nie prowadzę tutaj czegoś w stylu pożałowania godnej strony Fecebooka podszytego tanią sensacją i opiniami bez żadnych ograniczeń i odpowiedzialności ... Proponuję tutaj trochę umiaru w forowaniu opinii i komentarzy zwłaszcza, że operujesz nazwiskami - to trochę nieprofesjonalne i kiepskim stylu ... trzymaj fason !!! Wesołych Świąt !!!

                  Comment

                  • beny
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 984

                    #24
                    staram się trzymać fason :-)

                    Ale ciekawi mnie fakt i takiej adnotacji i opinii przy tym wzorze bo nigdy wcześniej się podobna nie pojawiła.

                    Rozumiem że wiarygodne źródło (któż to taki do diaska) twierdzi, że miała być normalna etykieta red ale albo etykieta red ale z logo pubu hellgate a nie całkowicie odmienny wzór zaprojektowany przez kogoś na zewnątrz ?

                    Dziwne więc dlaczego pomimo zgody piwo zostało zkapslowane i oklejone innymi dostarczonymi elementami.

                    Zważ, że pytam się nie tylko aby zaspokoić moją ciekawość i wyjaśnić tą dziwną sytuację ale również w imieniu kolekcjonerów podstawek (wyszły 4 sztuki pod te piwo - jak je liczyć) jak i kolekcjonerów kapsli gdzie Twoja pierwotna informacja o braku zgody browaru jest cytowana na ich forum

                    Jak nie otrzymam odpowiedzi tutaj napewno poruszę tą sprawę przy następnym spotkaniu z Tobą przy piwku
                    Z piwnym pozdrowieniem
                    Radosław Kwiecień

                    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                    Comment

                    • seba_gliwice
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 374

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                      staram się trzymać fason :-)

                      Ale ciekawi mnie fakt i takiej adnotacji i opinii przy tym wzorze bo nigdy wcześniej się podobna nie pojawiła.
                      Nie miała prawa się pojawić, ponieważ wcześniej nie było takiej sytuacji i takiej problematycznej etykiety - to chyba logiczne (mam nadzieje !?) ...

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zważ, że pytam się nie tylko aby zaspokoić moją ciekawość i wyjaśnić tą dziwną sytuację ....
                      Przede wszystkim atakujesz, a nie pytasz i jesteś najdelikatniej pisząc agresywny i arogancki - nie wiedzieć dlaczego ... Informacje o tym, że etykieta ta nie jest autoryzowana otrzymałem z wiarygodnych (przynajmniej dla mnie) źródeł kolekcjonerskich i uznałem za stosowne umieszczenie jej w moim katalogu (w końcu to mój autorski katalog i moje decyzje !!!). Każdy kto podchodzi do tego racjonalnie uzna to za pozytywny sygnał, że w przypadku tej pozycji należy "uważać". Ty natomiast zdecydowanie i stanowczo twierdzisz, że etykieta ta posiada autoryzację - na jakiej podstawie?

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zważ, że pytam się nie tylko aby zaspokoić moją ciekawość i wyjaśnić tą dziwną sytuację ale również w imieniu kolekcjonerów podstawek (wyszły 4 sztuki pod te piwo - jak je liczyć) jak i kolekcjonerów kapsli gdzie Twoja pierwotna informacja o braku zgody browaru jest cytowana na ich forum
                      Cieszę się, że stanowię tak opiniotwórcze źródło informacji - chyba czas założyć bloga - to takie modne dzisiaj ... Tylko, że informacje na temat tej etykiety wcale nie pojawiły się jako pierwsze w moim katalogu - nie przeceniaj go ... doskonale zresztą o tym wiesz ...

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak nie otrzymam odpowiedzi tutaj napewno poruszę tą sprawę przy następnym spotkaniu z Tobą przy piwku
                      To co wiem już tutaj napisałem i z mojej strony temat uważam za zamknięty ... W celu ostatecznego wyjaśnienia tej sprawy proponuję Ci jednak kontakt z właścicielami browaru. Mam nadzieje, że podzielisz się wówczas tą wiedzą w tym wątku. Sam jestem jej ciekaw ...

                      Comment

                      • seba_gliwice
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 374

                        #26
                        Po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że opisywanie tutaj na bieżąco wszelkich nowości nie ma sensu ... U niektórych użytkowników budzi to tylko nieuzasadnione i znamienne dla nastolatków niedojrzałe emocje, a na takie reakcje sobie nie pozwolę zwłaszcza, że w jakiś sposób dotykają one również ludzi, którzy współredagują ze mną to zestawienie. Podejrzewam, że wynikają one z płytkich pobudek (czytaj: zazdrości) i frustracji spowodowanej ilością zidentyfikowanych braków - zwłaszcza pozycji niskonakładowych, niemożliwych do nadrobienia ... No cóż, nic na to nie poradzę jak tylko zdecydować o zmianie redagowania tego wątku ...

                        Tak więc od tej chwili wszelkie uaktualnienia tego katalogu będą odbywały się z co najmniej 3 miesięcznym poślizgiem. W praktyce oznacza to, że wpis z danego dnia w ostatniej pozycji będzie zawierał etykietę wydaną co najmniej 3 miesiące wcześniej ... Poproszę również Janusza Skrzyniarza, aby w ten sam sposób podszedł do umieszczania na swojej stronie scanów etykiet z browaru Majer. Przepraszam wszystkich, którzy obiektywnie doceniali robotę, którą tutaj wykonuję, ale myślę, że 3 miesięczna zwłoka w "raportowaniu" zaległości nie utrudni Wam znacząco identyfikowania nowości z browaru Majer. Wasze Zdrowie

                        Comment

                        • beny
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 984

                          #27
                          Zgodnie z umową dziele się dalszymi informacjami:
                          Pozycja 142 jednak autoryzowana przez browar
                          skany zgody browaru odnalazłem w tym wątku


                          nie komentuje nowych faktów, kto chce wymienić spostrzeżenia i refleksje wie jak to zrobić. Swoje zadanie wypełniłem dziękuje i przepraszam za zamieszanie
                          Z piwnym pozdrowieniem
                          Radosław Kwiecień

                          http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                          Comment

                          • seba_gliwice
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 374

                            #28
                            Wpis w katalogu poprawiony - Dziękuje !!! Widoczny będzie w kolejnym uaktualnieniu ...

                            Comment

                            • seba_gliwice
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 374

                              #29
                              Aktualizacja: kwiecień 2015

                              W 2014 doszła jedna etykieta (poz. 142), tak więc dla uporządkowania i ostatecznego zamknięcia tego okresu podaję ponownie jego pełny wykaz:

                              Rok 2014 (50)

                              94. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Jasne (+ krawatka)
                              95. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Jasne

                              96. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Pszeniczne (+ krawatka)
                              97. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Pszeniczne

                              98. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Rauchbier (sezonowe) (+ krawatka)
                              99. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Rauchbier (sezonowe)

                              100. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Oatmeal Stout (sezonowe) (+ krawatka)
                              101. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Oatmeal Stout (sezonowe)

                              102. Kopalnia Guido „320” w Zabrzu - Ciemne (+ krawatka) - zlecenie prywatne
                              103. Kopalnia Guido „320” w Zabrzu - Jasne (+ krawatka) - Spotkanie firmowe Unical-Tychy, 14 stycznia 2014

                              104. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Koźlak (+ krawatka)
                              105. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Koźlak

                              106. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Schwarzbier (+ krawatka)
                              107. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Schwarzbier

                              108. Guido Jasne 0,75 l. - owalny wzór II (+ krawatka)
                              109. Guido Ciemne 0,75 l. - owalny wzór II (+ krawatka)

                              110. Koneser Pub, Gliwice - Koneser Lager, II urodziny, 0,5 l. (papier matowy) - zlecenie prywatne
                              111. Koneser Pub, Gliwice - Koneser Lager, II urodziny, 0,5 l. (papier błyszczący) - zlecenie prywatne

                              112. Nowy standard (logo) 1,0 l. - ESB (Extra Special Bitter) (+ krawatka)
                              113. Nowy standard (logo) 0,5 l. - ESB (Extra Special Bitter)

                              114. Gido Jasne 0,5 l. - owalny wzór
                              115. Guido Ciemne 0,5 l. - owalny wzór

                              116. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Dunkel-Weizen (+ krawatka)
                              117. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Dunkel-Weizen

                              118. Nowy standard (logo) 0,75 l. - Pszeniczne - 20 lat ZAMEP (+ krawatka z poz. 96) - zlecenie prywatne

                              119. KEG (nowe logo) - Jasny Lager - 30 l.
                              120. KEG (nowe logo) - Schwarzbier - 30 l.
                              121. KEG (nowe logo) - Pszeniczne - 30 l.
                              122. KEG (nowe logo) - ESB (Extra Special Bitter) - 30 l.
                              123. KEG (nowe logo) - Dunkel-Weizen 12,5% - 30 l.
                              124. KEG (nowe logo) - Dunkel-Weizen 13,5% - 30 l
                              125. KEG (nowe logo) - Dunkel-Weizen 12,5% - 20 l.
                              126. KEG (nowe logo) - APA (Americal Pale Ale) - 30 l.

                              127. Nowy standard (logo) 1,0 l. - APA (American Pale Ale) (+ krawatka)
                              128. Nowy standard (logo) 0,5 l. - APA (American Pale Ale)

                              129. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Marcowe (+ krawatka)
                              130. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Marcowe

                              131. KEG (nowe logo) - Marcowe - 30 l.

                              132. Kino Caffe, Mikołów - APA (Americal Pale Ale) 0,5 l. - zlecenie prywatne
                              133. Kino Caffe, Mikołów - Pszeniczne 0,5 l. - zlecenie prywatne

                              134. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Red Ale (+ krawatka)
                              135. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Red Ale

                              136. Bebok (Kraftwerk - browar kontraktowy) - Coffee Milk Stout - 0,5 l.

                              137. KEG (nowe logo) - Red Ale - 30 l.
                              138. KEG (nowe logo) - Coffee Milk Stout - 30 l.

                              139. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Jasny Lager - 25 lat SILSTOP Gliwice - zlecenie prywatne
                              140. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Pszeniczne - 25 lat SILSTOP Gliwice - zlecenie prywatne
                              141. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Pszeniczne - MAUSER Gliwice - świąteczne zlecenie prywatne
                              142. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Pszeniczne - ITT (International Technology & Transfer GmbH) Rudno k. Gliwic - świąteczne zlecenie prywatne

                              143. HellGate Gliwice - Mikołoj Rojber - Red Ale - 0,5 l. - zlecenie prywatne

                              Comment

                              • seba_gliwice
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 374

                                #30
                                Aktualizacja: kwiecień 2015

                                Rok 2015 (9)

                                144. Nowy standard (logo) 1,0 l. - AIPA (+ krawatka)
                                145. Nowy standard (logo) 0,5 l. - AIPA

                                146. KEG (nowe logo) - AIPA - 30 l.
                                147. KEG (nowe logo) - Wędzone (Leśny Dziad - Silesian Smoked Lager) - 30 l. / Kraftwerk - browar kontraktowy

                                148. Nowy standard (logo) 1,0 l. - Weizen-Bock (Kozioł z pokładu Idy) (+ krawatka)
                                149. Nowy standard (logo) 0,5 l. - Weizen-Bock (Kozioł z pokładu Idy)

                                150. KEG (nowe logo) - Weizen-Bock (Kozioł z pokładu Idy) - 30 l.
                                151. KEG (nowe logo) - Południca (Polish Black Saison) - 30 l. / Kraftwerk - browar kontraktowy
                                152. KEG (nowe logo) - Bebok (Coffee Milk Stout) - 30 l. / Kraftwerk - browar kontraktowy (2. warka)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎