Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powitanie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arras_1333
    Junior
    • 04-2013
    • 2

    Powitanie

    Cześć wszystkim!

    Konto mam już od jakiegoś czasu i zdarzało mi się przeglądać różne wątki na tym forum, ale nie napisałem jak dotychczas żadnego posta. Od dzisiaj mam zamiar być bardziej aktywny, zwłaszcza, że jest tutaj dużo ciekawych ludzi z pasją.

    Zaczęło się jakoś po maturze, kiedy kupiłem Franziskanera i odkryłem, że piwo to nie tylko zwykły, koncernowy lager. Potem jakiś czas byłem na wymianie studenckiej w Czechach, gdzie skosztowałem wiele dobrych trunków. Chciałem mieć pamiątkę po tamtym wyjeździe, więc zacząłem zbierać etykiety po piwach. Od 2010 trochę sie już ich zebrało. Każdą etykietę mam tylko w 1 egzemplarzu, więc raczej trudno ze mną przeprowadzić jakąś wymianę. Traktuję to bardziej jak zapis moich doświadczeń i motywację do próbowania nowych smaków.

    Obecnie próbuję ważyć własne piwo. Zacząłem od jasnego z brewkit'a, teraz przygotowuję ciemne. Tutaj na forum znalazłem wiele fajnych porad dla początkujących.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arras_1333 Wyświetlenie odpowiedzi
    Obecnie próbuję ważyć własne piwo. Zacząłem od jasnego z brewkit'a, teraz przygotowuję ciemne. Tutaj na forum znalazłem wiele fajnych porad dla początkujących.
    #porada nr1 piwo się waRZy
    ps Witaj na forum
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • arras_1333
      Junior
      • 04-2013
      • 2

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
      #porada nr1 piwo się waRZy
      ps Witaj na forum
      Bardzo się cieszę, że moje posty są tak dokładnie czytane

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎