Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[browar nieznany], [Dionizos] Awiatik Pasteryzowany

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    [browar nieznany], [Dionizos] Awiatik Pasteryzowany

    Alkohol 5.5
    Reszta jest tajemnicą.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • piotrpk
    Member
    • 06-2012
    • 67

    #2
    Piwo widziałem już jakie 2 lata temu w jednym z lepszych sklepów z piwem na ziemi mieleckiej, i tak szczerze mówiąc, to nigdzie poza tym (przynajmniej w kilku miejscach na południu Polski).
    Kupiłem głównie z powodu ciekawości oraz z tego, że to niby dla lotników, a takowym jestem. Tak z pamięci mogę powiedzieć, że piwo raczej mało wyraziste, dla mnie nawet słodkawe (jestem zwolennikiem mocno goryczkowych piw), ale o dziwo pije się dość przyjemnie i jest smaczne.
    Bardzo ciekawa koncepcja dotycząca butelki, owinięta w całości w papier, na której znajduje się stylizowane zdjęcie samolotu z I wojny światowej, za to duży plus.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23790

      #3
      Bo i było już opisywane dwa lata temu:
      Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

      ale to widać inne piwo.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • piotrpk
        Member
        • 06-2012
        • 67

        #4
        Mhm, trochę dziwna sprawa ... "Tamten" Awiatik był pod brandem Kormorana produkowany przez Dionizosa w Radomiu, a tu zgodnie z opisem wątku jest napisane prawie to samo. W takim razie przepraszam za mieszanie tematów, ale trochę mnie to zmyliło.

        Comment

        • Brat_Piwny
          Senior
          • 01-2009
          • 685

          #5
          Fotka wersji pasteryzowanej Awiatika. Piwo zakupione latem w Krynicy. Wypite ... i tyle mogę o nim powiedzieć.
          Etykieta-owijka do zbiorów.
          Attached Files

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Ciemna słona, mętno-opalizujące. Piana średniotrwaała, gęsta, ae mało osiada na szkle.
            Zapach na początku dość ostry pokrzyrzowo-kukurydziany z czasem oczyszcza się i mamy dość przyjemny, acz delikatny - chlebowo-słodowy.
            W smaku dość słodkie, nieco landrynkowe, minimalna goryczka niczego nie równoważy. W tle leciutki kwasek. Spokojnie wypijalne, bez negatywnych emocji.

            Dzień przeterminowane.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #7
              *ciemno-złoty jest ten kolor...
              A miałem nie oceniać na bani... :P
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6114

                #8
                Alko dalej 5,5%, pasteryzowane, pod papierem butelka okocimska, kapsel black.

                Piana - na starcie większa, za niedługo cienka warstewka i pozostaje pełny "lejsing".
                Barwa - mętny żółty.
                Gaz - średni.
                Aromat - kwiatki z blachą.
                Smak - słodkawo blaszano gorzkawy. Landrynki, przykra słodycz z czymś gorzkawym. Podrdzewiałe wiadro ocynkowane. 2/10 - słabo.
                Attached Files

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎