Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Siedlce, Łukowska 42, sklep z alkoholem Beata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WaldiS
    Junior
    • 10-2010
    • 8

    Siedlce, Łukowska 42, sklep z alkoholem Beata

    Witam.
    Bardzo ciekawa pozycja w tej części regionu.
    W sklepie właściciel postawił na regionalne piwa polskie, choć w ofercie widziałem piwka litewskie i czeskie, ale w dość ubogiej ofercie.
    Jeżeli chodzi o piwka polskie to oprócz wszechobecnej koncernówki znajdziemy:
    Browar Amber
    Browar Ciechan
    Browar Fortuna
    Browar Witnica
    Browar Kormoran
    Browar Jagiełło
    Browar Konstancin
    Browar Czarnków
    Browar Cornelius
    Browar Grybów
    Browar Gościszewo
    Wlaściciel jest zdeterminowany poszerzać ofertę o kolejne browary, czego życzę serdecznie. Bardzo mocnym elementem tegoż przybytku, jest solidnie przygotowany sprzedawca, który co nieco wie o piwie i jest w stanie doradzić zgodnie z gustem klienta. Dlaczego to podkreślam ? Ponieważ podróżując po naszym kraju i zaglądając do różnych, nawet specjalizujących się w sprzedaży piwa sklepów, sprzedawca dość często stanowi najsłabsze ogniwo.....Co pozostawiam bez komentarza.
    Pozdrawiam.
  • WaldiS
    Junior
    • 10-2010
    • 8

    #2
    P.S.
    Przepraszam ale w pośpiechu przeoczyłem, jest jeszcze:
    Browar na Jurze
    Browar Zamkowy z Raciborza.

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      #3
      Przeoczyłeś jeszcze "alkochol".

      Comment

      • WaldiS
        Junior
        • 10-2010
        • 8

        #4
        Racja
        Pozdrawiam.

        Comment

        • Czik
          Member
          • 09-2010
          • 33

          #5
          WOW!

          W Siedlcach jest sklep z tyloma regionalnymi piwami?! Nie miałem pojęcia! Jeżdżę do Warszawy, do Rodzinki Bis praktycznie od roku, żeby zaopatrzyć się w piwo, a mam pod nosem taki wybór!

          Słyszałem o tym sklepie, ale tylko w kontekście dostępnych tam Ciechanów, dla których nie miałem ochoty tam jechać - ale przy takiej selekcji, koniecznie wpadnę .

          Comment

          • Czik
            Member
            • 09-2010
            • 33

            #6
            @ regulamin: piszę post pod postem, bo już parę dni zdążyło upłynąć

            Odwiedziłem dzisiaj ten sklep. Podstawowa informacja: jest otwarty do godziny 20, przynajmniej w tygodniu. Ważne, bo już raz się tam przejechałem przez błotne dróżki rowerem przed 21 i zastałem zamknięty . Ale do rzeczy.

            Oferta piwna bez szaleństwa, ale jak na Siedlce i tak super. Z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą, to naprawdę dużo się może zmieniać, bo po piwa z niektórych browarów jeżdżą sami, i wiadomo - jak się trafi świeżą dostawę, to może być lepiej . Ale ja zastałem:

            -Kormoran - prawie wszystko
            -Ciechan - wszystko
            -Witnica - Lubuskie + Zielone, Miodowe
            -Fortuna - ostatnie pojedyncze butelki Czarnego i Czarnego Smoka (pewnie zwykle jest więcej)
            -Sulimar - Baltic Porter i Weizen
            -Amber - Johannes
            -Jakieś lagery w dziwnych, małych, pękatych buteleczkach i nazwą pisaną cyrylicą
            -Czarnków Noteckie + Eire
            -Prawie pełna oferta Jagiełły

            Ceny - nie przyglądałem się, ale za 7 piw regionalnych w składzie 2 porterów, 2 lagerów, 2 weizenów i dunkela zapłaciłem jakieś 36 zł z groszami, więc zdzierstwa jak najbardziej nie ma .

            Sprzedawca - wyraźnie widać, że młody, domorosły pasjonat piwa, encyklopedycznej wiedzy o piwie co prawda nie ma, ale samemu wyraźnie lubi piwo i zna swoje produkty. Jak zastanawiałem się nad wzięciem jakiegoś podejrzanego taniego piwa to bez wahania mi odradził, więc jak najbardziej na plus. Można z nim pogadać, wymienić się opiniami i samemu nawet coś zaproponować, ja np. zasugerowałem sprowadzenie nowości z Jabłonowa. Sklep na pewno odwiedzę jeszcze nie raz .
            Last edited by Czik; 04-07-2011, 19:49.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #7
              Byłem tam w zeszłym tygodniu i szału nie było. Z polskich piw dominowały koncerniaki, zajmując prawie cały sklep. Z mniejszych browarów ostały się pojedyncze sztuki, plus kilka zagranicznych. Sprzedawca zapewnił mnie, że wkrótce będzie nowa dostawa i asortyment będzie znacznie bogatszy.
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • Parzon
                Member
                • 05-2010
                • 52

                #8
                Nie ma w Siedlcach innego miejsca z takim wyborem piwa, dlatego odswieżam temat. Ostatnio kupilem tam Wesołych świąt 4.90 PLN i Atak Chmielu 6.60 PLN - zatem polecam wielbicielom Pinty.
                Lubię kiedy się zieleni,
                lubię jak się piwo pieni...

                Comment

                • Czik
                  Member
                  • 09-2010
                  • 33

                  #9
                  Z Pinty regularnie widuję Atak Chmielu, Odsiecz Wiedeńską i Wesołych Świąt, inne okazyjnie. Do tego stale jakieś wynalazki z Rosji, ogólnie bez rewelacji, i Litwy - tutaj zdecydowanie lepiej. Ostatnio były Belgi z Lwówka i Grudniowe Portery z Ciechanowa, ale i jedno, i drugie błyskawicznie się wyczerpało (chociaż Belgów powinno już być więcej).

                  Comment

                  • marcogal
                    Member
                    • 09-2012
                    • 50

                    #10
                    Sklep ma stronę internetową:
                    Największy wybór piwa w Siedlcach. Ponad 200 gatunków piwa! Piwa regionalne. Sklep stacjonarny z piwem i alkoholem. 08-110 Siedlce ul. Łukowska 42 (woj. mazowieckie).

                    Szkoda że nie jest często aktualizowana.
                    Miejmy nadzieję że to się szybko zmieni.
                    Odwiedziłem tę Zacną Mordownię i wielbicielom Pinty polecam Angielskie Śniadanie.
                    Z Pinty widziałem jeszcze A`la Grodziskie.
                    Są i inne piwa ale tak jak poprzednicy pisali chyba jedną z największych "atrakcji" jest jednak Pinta.
                    Szkoda że w tej części kraju nie można kupić np. AleBrowaru albo czegoś od Kopyra czyli z Widawy.

                    Comment

                    • nygusek3
                      Junior
                      • 04-2013
                      • 2

                      #11
                      w temacie podano zły adres

                      Sklep jest pod adresem Łukowska 42, a nie Łukowska 63. Można to jakoś poprawić?

                      Strona jest już częściej aktualizowana, przynajmniej jeśli chodzi o piwo

                      Comment

                      • perłyfan
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 1244

                        #12
                        Od mojego miejsca zamieszkania najbliżej położony sensowny sklep z piwem. Oferta w sklepie coraz szersza. Naprawdę bez problemu można zostawić dwie stówki .
                        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                        Comment

                        • fermentator
                          Member
                          • 11-2013
                          • 36

                          #13
                          Sklep ma się całkiem dobrze, a oferta coraz szersza. AleBrowar jest, są lambiki, jest Kocur. Naprawdę jest w czym wybierać.
                          http://piwoicydr.wordpress.com/

                          Comment

                          • nygusek3
                            Junior
                            • 04-2013
                            • 2

                            #14
                            Byłem dzisiaj, chyba niedawno mieli dostawę, bo półki się uginają.

                            Mają Widawę, Lubrow, Kraftwerk, Ursę (w tym Pantokratora), chyba wszystkie rodzaje DoctorBrew, Szpunt, Piwowarię, Solipiwko, AleBrowar, SzałPiw i kupę innych.

                            Zaopatrzyłem się w Robust Porter z lukrecją i kawą (AleBrowar&Artezan) i Jurajski Porter Bałtycki (Browar na Jurze).

                            Warto tam zajrzeć przed 11 kwietnia, bo w sobotę znów zamykają przejazd pod mostem łukowskim.

                            Comment

                            • fermentator
                              Member
                              • 11-2013
                              • 36

                              #15
                              znowu zamykają wiadukt? nie mają boga w sercu

                              Do Białego Królika bliżej nieco, wybór też sensowny, także pewnie tam się będę stołował
                              http://piwoicydr.wordpress.com/

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎