Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Żelazna 59A, Top Market "Perełka"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Muranowiak
    Gość
    • 05-2014
    • 21

    Warszawa, Żelazna 59A, Top Market "Perełka"

    Dobry wybór piw krajowych i zagranicznych.
    Dawno nie byłem w bliźniaczym sklepie na Pięknej, więc nie wiem jak jest tam aktualnie (ostanio wybór był naprawdę duży) , ale na Żelaznej w ciągu ostatnich kilku miesięcy sporo się poprawiło.
    Jest dużo piw regionalnych (z BRJ - chyba wszystkie najciekawsze), osiem pozycji z PINTY (WSZYSTKIE PO 6,70), całkiem duży wybór piw czeskich (około 20 pozycji, większość w przyzwoitych cenach : Rohozec - 3,40 ; Kozel - 4,50 ; Primatory ok. 3,80 - 4,00).
    Z belgów w promocji Affligem za 4,50.
    Ogólnie temat "rozwojowy" , ceny jak na tą lokalizację całkiem w porządku, a nawet lepsze niż w okolicznych podobnych sklepach.

    P.S. Ciekawe, co na ten temat powiedzą panowie Seniorzy z WTWA (Wolskiego Towarzystwa Wzajemnej Adoracji)


    Click image for larger version

Name:	Perelka Zelazna.jpg
Views:	1
Size:	56,1 KB
ID:	2092880
  • yoda79
    Senior
    • 01-2013
    • 861

    #2
    Praktycznie zero rzemieslników, ale fajnie - może się rozwiną.

    Comment

    • Muranowiak
      Gość
      • 05-2014
      • 21

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
      Praktycznie zero rzemieslników, ale fajnie - może się rozwiną.
      ... jeśli nie liczyć Pinty ,która, jak na razie, nie zlikwidowała znaczka "piwo rzemieślnicze" za swoich zbyt ładnych etykiet

      Comment

      • yoda79
        Senior
        • 01-2013
        • 861

        #4
        Dlatego napisalem "prawie". Ceny spoko.

        Comment

        • legart
          Senior
          • 06-2012
          • 913

          #5
          Jest Rytir ze Svijan? bo z miesiąc temu był i to chyba najtaniej jak widziałem w Warszawie - po 3,60

          Comment

          • Muranowiak
            Gość
            • 05-2014
            • 21

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
            Jest Rytir ze Svijan? bo z miesiąc temu był i to chyba najtaniej jak widziałem w Warszawie - po 3,60
            Jakoś nie rzucił mi się w oczy ....
            Z "nowości" były tylko słowackie Steigery (m.in. ciemny).

            Comment

            • Muranowiak
              Gość
              • 05-2014
              • 21

              #7
              Są jeszcze dwa plusy tego sklepu:
              Pierwszy to długie godziny otwarcia :
              - pon-pt : 06.00 - 23.00
              - sob : 06.00 - 22.00
              - niedz i święta : 09.00 - 22.00
              Drugi to duży magazyn i stałość oferty - a to oznacza brak "rotacji", która oznacza po prostu brak danego piwa, i często się zdarza w różnych śmiesznych sklepikach w okolicy (gdzie można nagminnie usłyszeć teksty typu "niestety, już się skończyło, proszę przyjść w przyszłym tygodniu" ).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                Styl Piwosza_twardego jak widzę. Proszę wykonać odpowiednie kroki: http://www.browar.biz/forum/announcement.php?f=301

                i darować sobie wypisywanie zaczepnie-infantylnych tekstów o konkurencji.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Muranowiak
                  Gość
                  • 05-2014
                  • 21

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Styl Piwosza_twardego jak widzę. Proszę wykonać odpowiednie kroki: http://www.browar.biz/forum/announcement.php?f=301

                  i darować sobie wypisywanie zaczepnie-infantylnych tekstów o konkurencji.
                  Nie jestem właścicielem tego sklepu, nawet go nie znam.
                  Może faktycznie moje słowa o „śmiesznych sklepikach w okolicy” w poprzednim poście można uznać za zaczepno-infantylne, więc pragnę za nie przeprosić WSZYSTKICH zainteresowanych.
                  Natomiast sytuacja, którą opisywałem była autentyczna, miała miejsce w jednym z w/w miejsc, które widać , jak przysłowiowe nożyce odezwały się błyskawicznie do … Ciebie.
                  Artur, nie uwierzę, że chcesz zbanować wątek fajnego sklepu tylko dlatego, że ktoś ma kompleksy na punkcie swojej „śmieszności” , a każde słowo krytyki uznaje za frontalny atak i plucie jadem.

                  Zdrówko

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    To była moja reakcja niepodparta niczyim zgłoszeniem. Proszę dostosować się lub nie udzielać wcale.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Zedmen
                      Gość
                      • 04-2015
                      • 7

                      #11
                      Byłem dzisiaj, wrażenia całkiem pozytywne.
                      W promocji Gniewosz Ciemne 0,5 za 1,49 zł (!)
                      Litrowy Zatecky Gus jest za 8 zł.
                      Nadal duży wybór Pinty w dobrych cenach.
                      Z kraftu pojawiła się "Królewska Piwoteka" z kooperacji Piwoteki i Olbrachta.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎