Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urlop w Świnoujściu (Heringsdorf, Ahlbeck)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • metalsrem
    Senior
    • 09-2008
    • 239

    Urlop w Świnoujściu (Heringsdorf, Ahlbeck)

    Wybieram się na urlop do Świnoujscia i mam pytanie odnośnie browarów restauracyjnych niedaleko granicy w miejscowościach Heringsdorf oraz Ahlbeck. Czy browar w miejscowości Ahlbeck jest ciągle czynny? Bo nic nie mogę na ten temat zaleźć w internecie. I jak ze smakiem tych piw? Był ktoś w tych browarach w ostatnim czasie?
    Browar domowy SKOTAR
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika metalsrem Wyświetlenie odpowiedzi
    Wybieram się na urlop do Świnoujscia i mam pytanie odnośnie browarów restauracyjnych niedaleko granicy w miejscowościach Heringsdorf oraz Ahlbeck. Czy browar w miejscowości Ahlbeck jest ciągle czynny? Bo nic nie mogę na ten temat zaleźć w internecie. I jak ze smakiem tych piw? Był ktoś w tych browarach w ostatnim czasie?
    W Ahlbecku piwo zawsze dość miernej jakości. Zamiast Ahlbecku proponowałbym tobie wybrać się do pobliskiego Wasserschloß Mellenthin: http://piwnyturysta.wordpress.com/20...-z-pogranicza/
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • metalsrem
      Senior
      • 09-2008
      • 239

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      W Ahlbecku piwo zawsze dość miernej jakości. Zamiast Ahlbecku proponowałbym tobie wybrać się do pobliskiego Wasserschloß Mellenthin: http://piwnyturysta.wordpress.com/20...-z-pogranicza/
      A jak tam wyglada sprawa z dojazdem do Wasserschloß. Bo niestety nie będę dysponował autem, więc tamte dwie miejscowości wybrałem z racji kursów pociągu, choć i pieszo dałoby rade.
      Browar domowy SKOTAR

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika metalsrem Wyświetlenie odpowiedzi
        A jak tam wyglada sprawa z dojazdem do Wasserschloß. (...)
        Tego nie wiem, pojechaliśmy tam autem.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • metalsrem
          Senior
          • 09-2008
          • 239

          #5
          Coś się może znajdzie, a jak nie to zostanie Heringsdorf.
          Browar domowy SKOTAR

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Ahlbecker Kellerbräu dokonał żywota w roku ubiegłym. Hotel i restauracja działają, ale serwują jakieś inne piwo.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎