Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kalendarz imprez - zgłoszenia, pomysły i komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeszcze Bracka wyskoczy w tym terminie i będzie BINGO
    Matko, teraz to trzeba wybierać z 2-3 imprez w tym samym terminie... a jak hobby jeszcze wykracza poza piwne klimaty to już w ogóle kaplica. A już serio... niby więcej, lepiej, ale jak było ubogo to było fajniej, bo wszystkich tam można było spotkać.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      W Czechach jest po 15 imprez piwnych na weekend. Co prawda nie są to zazwyczaj imprezy dla geeków i hipsterów, ale wyzwanie jest!
      Last edited by Pendragon; 19-06-2015, 13:37.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Z tego co mi się wydaje (a mogę się mylić, bo na żadnej w tych koordynatach czasoprzestrzennych nie byłem) czeskie piwne imprezy, w większości oparte są o średnie i małe browary warzące dość przyzwoite piwa w znośnych cenach, czyli zupełnie odmiennie od naszych realiów, gdzie ten segment tak się spremiumizował, że pojawienie się takowego średniaka na festiwalu/festynie skutkuje dość zawyżoną kraftową ceną nieadekwatną do jakości. Temat kraftów przemilczę...
        Last edited by e-prezes; 19-06-2015, 13:40.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Bo to są imprezy dla zwykłych ludzi, po prostu...
          A że z ponad 300 browarów może z 5 warzy wyłącznie w duchu craftu/kraftu (tylko ipy-sripy), to i ceny są normalne.
          Last edited by Pendragon; 19-06-2015, 15:01.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Nie o to mi chodziło... Taki Amber, Kormoran, Grybów, Witnica czy cokolwiek z tego segmentu nie warzy tylko kraft, a ceny ich piw podskoczyły.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              Uzupełniłem linki do wyników ostatnich konkursów piw domowych w tym poście. Nie wiem z jakieś przyczyny organizatorzy zapomnieli ogłosić je także na b.biz

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Estrelicia Wyświetlenie odpowiedzi
                Znalezione :
                Festiwal SILESIA BEER FEST Pierwszy na Śląsku przegląd piw rzemieślniczych. 25-27 września 2015

                https://www.facebook.com/silesiabeer/timeline
                Zmienił się termin na 2-4 październik.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  Dodałem dwa festiwale piwne: łódzki i jesienną edycję warszawskiego. Robi się gęsto...

                  Comment

                  • Dariobeer
                    Senior
                    • 03-2008
                    • 213

                    Ślesiński Festiwal Piwa Rzemieślniczego

                    Znalezione w prasie
                    Attached Files
                    www.birofilistyka.jimdo.com

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      Teraz każda impreza piwna urasta do rangi festiwalu. Czekam na bardziej szczegółową informację, by dodać do kalendarza.

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        z wydzielenia

                        Jeździsz Prezes na te wszystkie europejskie festiwale piwne które anonsujesz w postach ?
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          Jakby zebrała się ekipa to byłbym na większej ilości. W Rydze byłem sam, podobnie ostatnio w Mińsku. Czasem na giełdę uda mi się zebrać parę osób. Czasem wysyłają mi informacje sami organizatorzy, to zamieszczam z grzeczności. Akurat stouty i portery lubię i chętnie bym pojechał na ten festiwal ale dowiedziałem się zbyt późno i w tym roku nie dam rady.
                          Mogę Cię pocieszyć w przyszłym roku palcem nie kiwnę w tym dziale

                          Comment

                          • waclaw67
                            Senior
                            • 06-2009
                            • 476

                            Nawet jak nikt nie pojedzie,to takie informacje można poczytać przez ciekawość co się w świecie dzieje.
                            Ja zawsze czytam,więc nie przyjmuję do wiadomości informacji e-prezesa o nie kiwaniu palcem.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              1. Premiuma mam do stycznia 2016, więc do tego czasu będę w stanie coś działać. Ogłoszenie o poszukiwaniu zmiennika wisi, więc można się zgłosić. Do ART-a oczywiście.
                              2. Dodaje imprezy, które z jakichś względów uważam za ważne i mam w planie je nawiedzić. Nie dodaje wszystkiego, bo nie widzę takiej potrzeby. I nie mam też na to ochoty. Organizatorzy mogą sami dodać swoją imprezę. Oczywiście na zasadach jakie ART ustalił.
                              3. Kalendarze festiwali (osobno) i giełd (osobno) oraz kategorii konkursów piw domowych (osobno) można znaleźć w necie na stronach blogerów, kolekcjonerów i forum piwowarskim. Podobnie jak twierdził Kopyr (w temacie newsów) wszystko jest w necie. Wystarczy tylko poszukać.
                              4. Nie wykluczam, że będę coś pisał, aczkolwiek niekoniecznie tutaj.

                              PS. Dzięki waclaw67.
                              Last edited by e-prezes; 16-09-2015, 20:27.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                A co ty e-prezes-ie szykujesz się do ewakuacji? Bez premiuma też pisać i ogarniać temat możesz. Chyba, że już nie chcesz - a to też rozumiem. Sam bym się podjął, ale 3 srok za ogon trzymać nie można, bo to grozi kompletnym zobojętnieniem, jeśli nie niechęcią.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎