Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Juliusza Lea 11b, Tropic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ucho
    Senior
    • 05-2010
    • 500

    Kraków, Juliusza Lea 11b, Tropic

    Kolejny już sklep na tej ulicy z piwem nieunijnym. W miejscu gdzie dawniej był punkt sieci Planeta - róg Lea i Konarskiego. Pewnie świeżo otwary, bo przy mnie naklejali "Pchać" na drzwi.

    Wybiórczo pozycje z Ciechana, Raciborza, Witnicy (Core), Ambera, Fortuny, Namysłowa, Jagiełły.

    Jest też zagranica: Estrella Damm, Utenos Porter i chyba Lager, Abbot Ale, Staropramen, Palm, DAB, Obołonie, Guinness i inne wynalazki.
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Sklep od ponad roku istniał koło spożywczaka, vis a vis aktualnej lokalizacji. Z powodu bandyckich cen (np. Racibórz Twierdzowe 5 zł), nawet nie chciało mi się o nim klepać.
    Jeśli zeszli na ziemię to życzę powodzenia.

    Comment

    • ucho
      Senior
      • 05-2010
      • 500

      #3
      Ciechan Wyborne 3,40, Żywe 3,85.
      Reszta powyżej 4 (poza bączkami i Namysłowem) - choć głowy nie daję, bo tylko rzuciłem okiem.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Sprawdziłem i jednak nie jest tragicznie, spragniony znajdzie coś godnego i nie drenującego portfela. Zwróciłem uwagę na dawno nie widzianego przeze mnie Lubusza (3 zł), Litovel Dark w świetnej cenie 3,30 zł i przekrój Skalaków od 3,70 zł.
        Ciekawostką Pszeniczne z Obołonia z dwoma różnymi etykietami.

        Comment

        • forra6
          Senior
          • 11-2008
          • 413

          #5
          Obecnie Litovel Premium i Premium Dark ok. 3.30zł, Obołoń Biały 4.50zł, Miłosław Niefiltrowany 3.20zł, Leffe 0.33l ok 6.80zł, Amber Boy 4.50zł. Racibórz wszelaki ok 3.50zł, Lagerowe 3.20zł. Magnus czekoladowy 3,20zł.
          Wybór może i nie powalający, ale na ulicy Lea i tak najsensowniejsze ceny (przechodzę codziennie całą idąc do pracy)
          Na wystawce zauważyłem zestaw świąteczny Kormorana, ale nie zapytałem o cenę
          Don't trust nobody, It will cost you much too much
          Beware of the dagger, It caress you at first touch
          O, all small creatures, It is the twilight if the gods

          Comment

          • fabregaz
            Junior
            • 03-2013
            • 1

            #6
            Witam. Ceny w Tropic-u nadal na podobnym poziomie. Jakiś czas temu kawałek dalej bo na Karmelickiej powstał Świat piwa. Przez jakiś czas właśnie tam kupowałem bo wybór dużo większy. Ale nie wiem czy ma mały zbyt czy co, ale jak drugi raz dostałem przeterminowane piwo wróciłem do Tropic-a. Żeby jeszcze coś zrobili z tymi menelami pijącymi (i nie tylko) na rogu to byłoby całkiem super.

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              #7
              Oprócz masówki, Czech, Słowacji, Rosji, Ukrainy z ciekawostek Polskich widziałem Bydgoskie i Kujawskie z Krajana, Viva, Czarna dziura i dymy marcowe z Pinty. Czarny Bez, Chili Porter z Ambera.
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • cielak
                Senior
                • 03-2004
                • 2890

                #8
                Dziś kupiłem dyniamit i atak chmielu z pinty.
                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                Comment

                • cielak
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 2890

                  #9
                  Zakupiłem dziś Wojkówkę. Aipa, aipa dark, pozostały jeszcze premium i amber lager. Widziałem też Troopera i piwa z browaru Jan Olbracht.
                  zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    #10
                    Aipa i aipa dark z Wojkówki (co ciekawe to ważne do 30.02.14 ), Pinta atak, odsiecz, stare ale jare, koniec świata, Alebrowar (Rowing, Amber Boy, Smoky), Ciechan, Bojany, Czarny Kot, Grybów, co ciekawe to jest też Czarnków. Z zagranicy Holba, Obołonie, Bażanty, Staropramen, Skalaki... Przyszłem po Troopera, ale nie było. Podobno ma być w tym tygodniu.
                    Last edited by cielak; 27-01-2014, 20:49.
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • cielak
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 2890

                      #11
                      Wlasnie wyszedlem, I tak: Rowing, Brown foot, Zytorillo, Dobry Wieczor, Imperium, Odsiecz, Atak, Plon brazowy, Witbier z Kormorana, Weizenbock Kormoran, Grybow (dawno go nie widzialem) Irlandzkie zielone (kupilem ) duzo Czech I Slowacji, Trooper niestety sie skonczyl .


                      Pisaalem z "szajsfona" wiec przepraszam za brak Polskich znakow
                      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                      Comment

                      • cielak
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 2890

                        #12
                        Byłem wieczorkiem i doszła Czarna dziura z Pinty.
                        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          #13
                          Widywane przeceny piw rewolucyjnych. Przeważnie nie rewelacyjne np. Birbant Black IPA za 6 zł a rzadziej zachęcające np. Doctor Brew X-rye za 4,5 zł (stoi od kilku dni i ubyło o tą jedną butelkę, którą kupiłem )

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎