Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mińsk Mazowiecki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Mińsk Mazowiecki

    Jakiekolwiek info knajpiane mile widziane - w wyszukiwarce jeden bar, ostatni post '04...
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.
  • zgoda
    Senior
    • 05-2005
    • 3516

    #2
    Warszawa. Pół godziny pociągiem?

    To samo będziesz miał w Wołominie czy Otwocku. Kto się chce napić lepszego piwa, to musi jechać do miasta.
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • rohozecky
      PremiumUżytkownik
      • 11-2008
      • 1836

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
      Kto się chce napić lepszego piwa, to musi jechać do miasta.
      Wiadomo, rewolucja
      ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

      Comment

      • TTOP
        Senior
        • 03-2013
        • 449

        #4
        Albo jak w Norwegii, obkupisz się w Wawie w sklepach przed weekendem i dobre piwo w domu, a potem już "co dają"...

        Comment

        • zgroza
          Senior
          • 03-2008
          • 3597

          #5
          Jadę na wycieczkę towarzysko-krajoznawczą do Mińska i NIE mam zamiaru przebywać w tym dniu w Warszawie. Możliwość załadowania plecaka jest oczywista.

          Mieszkałem w mieście tej wielkości i znam realia. Informacje o knajpach z czymkolwiek ciekawym/Jabłonowem z kija/klimatem są tym, na co liczę. Nie zawsze trzeba pić w multitapach.
          Lotna ekspozytura browaru

          Też Was kocham.

          Comment

          • TTOP
            Senior
            • 03-2013
            • 449

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
            Jadę na wycieczkę towarzysko-krajoznawczą do Mińska i NIE mam zamiaru przebywać w tym dniu w Warszawie. Możliwość załadowania plecaka jest oczywista.
            Stosując powyższą logikę, proponuję więc załadować plecak dobrymi piwami u siebie. Skoro NIE zamierzasz odwiedzać Wawy z tym czasie, to pewnie masz transport bezpośredni (samochód), wiec obłożenie piwne nie powinno być problemem. Drugim rozwiązaniem jest rozmowa z osobą, która jest celem Twojej podróży - jak rozumiem mieszka w Mińsku. Ja mam w pracy dwie osoby z tego miasta, jedną edukuje piwnie ( w Wawie) i mówią mi, że z innym piwem w Mińsku jest ciężko.

            Comment

            • Komar_Pafnucy
              Senior
              • 08-2005
              • 1114

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
              Mieszkałem w mieście tej wielkości i znam realia. Informacje o knajpach z czymkolwiek ciekawym/Jabłonowem z kija/klimatem są tym, na co liczę. Nie zawsze trzeba pić w multitapach.
              Słyszałem parę dobrych rzeczy na temat knajpy o nazwie Dujer. Głównie w kwestii koncertów jakie się tam odbywają. Nie mam niestety pojęcia jakie piwo leją, ale nie liczyłbym na wiele.

              Multitap Crawl
              Multitap Crawl na Facebook

              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                [...]Nie zawsze trzeba pić w multitapach.
                Nie?... Nieeeeeee.......!!!!

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2008
                  • 1836

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Słyszałem parę dobrych rzeczy na temat knajpy o nazwie Dujer. Głównie w kwestii koncertów jakie się tam odbywają. Nie mam niestety pojęcia jakie piwo leją, ale nie liczyłbym na wiele.
                  Obstawiam zatem, że przy pewnej dozie szczęścia można w tym mieście trafić na Kasztelana niepasteryzowanego. A może nawet na Łomżę
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • buke
                    Junior
                    • 05-2016
                    • 1

                    #10
                    dobre piwo mińsk mazowiecki

                    na 1-go Pułku na przeciwko szpitala w Mińsku jest sklep z alkoholem gdzie zakupiłem piwa Lwówka, Pinty i Peruna...

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎