Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Połczyńska 42 (róg Tkaczy), Piwny Kolektyw [zamknięte] [przeniesiony]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2291

    Warszawa, Połczyńska 42 (róg Tkaczy), Piwny Kolektyw [zamknięte] [przeniesiony]

    Kolejny sklep otwarty na fali nowofalowych piw. Tanio nie jest, marże to jakieś 20-30% do standardowych cen, ale wybór mają naprawdę spory.
    Do tego jest około sześciu nalewaków w litewskim piwami plus cydr (wszystko po 9-10 zł. za litr).
    Plusem ogródek na zewnątrz i kilka parasoli także da radę zdegustować piwo od razu po zakupie.
    W pobliżu jest nowoczesne osiedle, jak byłem u nich w sobotę ruch był nawet spory, także lokalizacja może być trafiona.
  • Gonzo1
    Member
    • 12-2008
    • 65

    #2
    Jeżeli to sklep to drogawo, ale wybór jest. Moim zdaniem to bar, bo byłem wiele razy i każdy 'smakuje' na miejscu i wtedy są sklepowe ceny, a doznania barowe ergo najtańszy bar w stolicy.

    Polecam !

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      #3
      Sklep przeniesiony do budynku pod adresem Siemiatycka 36 (naprzeciwko bloku przy Siemiatyckiej 11, więc to bliżej ul. Człuchowskiej). 12 nalewaków z piwem (połowa to litewskie+cydr, reszta głównie krafty) i 4 nalewaki z winem. Sklep wydaje się cieszyć sporą popularnością, większość osób piła zakupione piwo na miejscu. Są transmisje sportowe. Asortyment butelkowy niezły, jest chociażby rzadko widziany w Warszawie browar Roch w szerokim przekroju.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎