Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lubartów, Lubelska 59, Świat Alkoholi - 24h

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sandacz
    Senior
    • 01-2007
    • 345

    Lubartów, Lubelska 59, Świat Alkoholi - 24h

    Wejście od ul. Cichej.
    Z ciekawszego asortymentu jest po parę piw z Kormorana, Fortuny i warzonych dla Dionizosa. Przy poprzedniej wizycie był jeszcze Ciechan, ostatnio nie było. Ogólnie średnio, ale i tak super na tle innych lubartowskich sklepów. Mogliby się bardziej rozwinąć, bo głupio mi jeździć do Lublina po piwo.
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4305

    #2
    To i tak ciekawa sprawa, że cokolwiek dotarło poza Lublin, Puławy, Zamość i Białą z niekoncernowych wyrobów.

    Comment

    • profilone
      Member
      • 05-2013
      • 33

      #3
      Byłem i choć wybór w porównaniu do lubelskich sklepów nie tak okazały to najważniejsze, że w Lubartowie już nie jesteśmy skazani tylko na Perłę. Oby więcej takich miejsc.

      Comment

      • sandacz
        Senior
        • 01-2007
        • 345

        #4
        Niedawno kupiłem tu Atak Chmielu za 7,39. Nie wiem czy były / będą inne Pinty lub coś z podobnych browarów.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #5
          Obecnie nędza. Trzy Pinty, poza tym, zdaje się, jeden Kormoran i piwa z Bielkówka. Reszta koncernowa. W innym sklepie w miasteczku znacznie lepiej, wiec trzeba założyć oddzielny wątek.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎