Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole - Sławice, Ceglana 2a, Hotel & Browar Słociak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak będziesz Ty, to i będzie okazja
    Wprawdzie trochę później ale faktycznie trafiłem na tą OKAZJĘ...

    Comment

    • Cube666
      Member
      • 12-2005
      • 70

      #77
      Byłem wczoraj. Sobota 22.30. Pocałowałem klamkę. Wszystko pozamykane, chociaż w oknach hotelowych paliło się światło. To co w tygodniu mam próbować lub kiedy organizowana jest komunia lub wesele?. Żenada.
      Prace archeologiczne wykonywane w połowie lat 80. XX wieku "wykazały niezbicie, że pierwszym zrywem ludowym w naszych dziejach było obalenie reakcyjnego reżimu marionetkowego władcy Popiela, idącego na smyczy zachodnioniemieckiej, przez postępowy nurt plebejski, reprezentowany przez rękodzielnika Piasta", a ów Piast posłużył się do likwidacji Popiela myszami domowymi, dlatego też Komitet Obchodu Założenia Kruszwicy postanowił ufundować pomnik przedstawiający Zwycięską Mysz Postępu i Tradycji.

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        #78
        A to pech
        jak głosi wieść na stronie internetowej : czynne do 22.00 ...
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          #79
          Jak wygląda sprawa zakupu piwa w butelkach-są tylko bączki? no i czy można kupić dowolną ilośc,czy tylko "czteropaka"?
          mb WOS

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2837

            #80
            Tylko bączki - w dowolnej ilości
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • woosaa
              Senior
              • 07-2005
              • 1548

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
              Tylko bączki - w dowolnej ilości
              Dzięki za szybkie info.
              mb WOS

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #82
                Byłem dziś szybkim przejazdem. Porter, koźlak, pszenica, jasne i okazjonalne w bączkach po 6 zeta
                MM961
                4:-)

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #83
                  To mogliśmy się spotkać, też tam dzisiaj byłem.
                  I mała korekta - porter po 7.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                    I mała korekta - porter po 7.
                    Hmm. Być może. Za taki kwas trzeba odpowiednio zapłacić...
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • Bazyl36
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 150

                      #85
                      Zajechałem dzisiaj żeby nabyć obie wersje [Genius Loci] a tu kicha nie ma wszystko co zabutelkowali wyszło na sprzedaż zewnętrzną, a na krany podepną jak się jakiś zwolni.
                      Zakupiłem za to coś co warzy Słociak dla browaru Mały Kurek a zwie się belgijska kura.

                      Comment

                      • Shedao
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 900

                        #86
                        Jechaliśmy sobie dziś autostradą A4 w kierunku Wrocławia, a tu nagle ostrzeżenia: był wypadek, zalecamy zjechać z autostrady... akurat najbliższy zjazd był na Opole, więc skorzystałem z okazji i tak oto wypadły spontaniczne odwiedziny w Słociaku.

                        Obsługa wydawała się być nieco zagubiona, ustalenie jakie piwa są dostępne okazało się małym wyzwaniem - aczkolwiek udało mi się dorwać w końcu Okazjonalne Żytnie w butelce, oraz Witaj Wiosno - witbier. Można go zakupić i w butelce i z beczki, ale uwaga: trzeba się dopytać, bo dziś był lany z kranu oznaczonego jako "Sławicka Pszenica"

                        Ogólnie - lokal wewnątrz nieco zbyt... sterylny, jak dla mnie, natomiast ogródek przyjemny. Piwa bardzo smaczne.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #87
                          ktoś ostatnio spijał na miejscu?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • ArtK31
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 708

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tylko bączki - w dowolnej ilości
                            Wpadłem dziś przejazdem na chwilę , zakupiłem wyroby na wynos, oprócz bączków można nabyć butelkowe pojemności 0,5 l w cenie 8 zł.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #89
                              Odwiedzony w ostatni weekend (07.07.2017). Nie ukrywam, ze wcześniej, planowałem tam spać, a przy okazji popróbować miejscowej kuchni i piw na miejscu. Zrezygnowałem na wręcz innego obiektu ale po przyjeździe absolutnie nie żałowałem, że tam nie spałem. Hotel pewnie dla klientów Media Markt znajdującego się po drugiej stronie trasy, obok hotelu roboty drogowe, wszystko rozkopane, okolica to jeden plac budowy. I co tam można by robić oprócz picia? Iść na zakupy do MM.
                              Sam obiekt też jakiś smutny, dwoje ludzi na zewnątrz przy stolikach sączących po jednym piwie, w recepcji jedna pani, w barze druga, na sali na dole włączone tv + właściciel.
                              Nikogo więcej nie widziałem.
                              Cisza, nic się nie dzieje, zakupiłem 4 piwa na wynos gotowe w 4-paku i uciekłem do Groszowic
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • Bazyl36
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 150

                                #90
                                Po drugiej stronie jest Makro a nie Media Markt.
                                Co do remontu to fakt buduję rondo obok ronda głupki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎