Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z wejściem na stronę główną

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    #31
    Można dodać znak zapytania na koniec adresu strony głównej w pasku adresowym, wtedy powinno zadziałać, widocznie w pamięci Waszej przeglądarki zostało przekierowanie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #32
      Fakt - po wyczyszczeniu pamięci przeglądarki mogę oglądać naszą główną.
      Sposób z ? też działał.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Można dodać znak zapytania na koniec adresu strony głównej w pasku adresowym, wtedy powinno zadziałać, widocznie w pamięci Waszej przeglądarki zostało przekierowanie.
        ? sam się wstawił .
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #34
          Dalej jest problem, np. z rozwinięcia spod menu, tego w górnej stopce (dowolny temat). Klikając w browar.biz, wracamy na forum a nie do główną.
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #35
            Wyczyść sobie cache przeglądarki.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #36
              Zrobione, działa
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #37
                Zrobione (ciasteczka wyczyszczone) i działa beznadziejnie. Żebym mógł wejść na stronę portalowa muszą dodać "?". Potem gdzieś tam wchodzę, czytam, chce z powrotem wejść na główną i to samo, ląduje na forum, znowu muszę dodać "?" i wtedy wchodzę
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #38
                  Nie masz czyścić ciasteczek tylko pamięć podręczną przeglądarki.
                  Jeśli masz aktualnego Firefoksa to wygląda to tak: narzędzia / opcje / zaawansowane / sieć / treści w pamięci podręcznej. Tu jest przycisk "wyczyść teraz".
                  Klikasz w to, poczekaj chwilę i dla pewności zamknij firefoksa. Od teraz powinno być dobrze.
                  Z innymi przeglądarkami musisz radzić sobie sam, ale sedno interwencji jest takie samo.
                  Last edited by Pendragon; 21-01-2016, 21:16.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #39
                    A do czego Wam potrzebna ta strona główna?

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #40
                      O! e-prezes. Niczym Scorpions

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #41
                        Dzięki Pendragonie, teraz jest ok
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23794

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          A do czego Wam potrzebna ta strona główna?
                          Ok, skutek odniesiony, e-prezes przywołany
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            #43
                            A ja mam teraz taki problem: Używając chroma nie mogę się zalogować, pasek loginu przyjmuje tylko pierwszą literę i zawiesza całą przeglądarkę czy to z jedną, czy z nastoma zakładkami. Kiedyś to samo miałem z ff.

                            Pewnie to jakiś ogólny problem ale może poradzicie?

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23794

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              A ja mam teraz taki problem: Używając chroma nie mogę się zalogować, pasek loginu przyjmuje tylko pierwszą literę i zawiesza całą przeglądarkę czy to z jedną, czy z nastoma zakładkami. Kiedyś to samo miałem z ff.

                              Pewnie to jakiś ogólny problem ale może poradzicie?
                              Może to być problem z przeglądarką, albo z nie do końca załadowaną stroną. Chrom po ostatnich aktualizacjach jest bardo kapryśny. Spróbuj może przeładować CTRL+F5

                              mi często wiesza się firefox po użyciu shifta przy pisaniu
                              Last edited by ART; 19-07-2016, 13:31.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                #45
                                Osobiście uważam, że internet umiera od nadmiaru danych
                                Z tymi przeglądarkami to jakieś jaja są ciągle. Zdarza mi się np. do bbizu logowac z ff a jednocześnie przelewy z banku X robić na chromie, żeby z banku Y znowu wchodzić przez ff.... życie...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎