Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klon Speidel Braumeistera - budowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jun
    Member
    • 05-2009
    • 47

    Radzę poczytać tu i na sąsiednim forum . Nie przez złośliwość ale tak Dowiesz się więcej.
    Idź w stronę Google.

    Comment

    • maniek88
      Junior
      • 02-2016
      • 7

      No właśnie czytam i im więcej czytam tym niej rozumiem. Trochę to wszystko pomieszane.
      Po za tym temat nie za świeży, wiec może ktoś z własnego doświadczenia napisze co lepiej się sprawdza, żeby uniknąć przeróbek.
      Jak skompletuje graty, postaram sie tu wrzucić fotki.

      Comment

      • jun
        Member
        • 05-2009
        • 47

        Cały czas śledzę wpisy na temat klona i zapewniam Ciebie ,że właśnie te starsze opisy budowę klona są bardziej przydatne . W nowych pisze się więcej o automatyce lub o własnych nie popartych praktyką pomysłach . Jeśli Chcesz pogadać na ten temat napisz na priw.

        Comment

        • LSW
          Junior
          • 12-2015
          • 2

          witam. Jestem nowy. Czytam forum kilka dni, po kilka godzin. Szukam informacji o próbach zastosowania grzałki przepływowej 2 kW. Nikt nic?
          Próbowałem stosować grzałkę z pralki do zacierania, ale po pół godzinie pracy spaliła się. Wstawiłem drugą i też pół godziny grzała. Nie mam więcej starych pralek, a z nowej boję się wymontować (żona nie zrozumie). Ale mam stara zmywarkę, a w niej jest grzałka przepływowa i dwie pompy. Sprawność takiego grzania jest na pewno większa, niż na palniku z kuchni ceramicznej. Myślę, że skróciłoby to proces warzenia. A palnik i tak już się kończy, więc muszę myśleć o innym grzaniu.
          Dziękuje za pomoc

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎