Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Chyba raczej staroniemiecki (austriacki): http://www.duden.de/rechtschreibung/Zwetsche Czesi, którzy też są germanofilami mają Švestka. Mnie dziwi tylko, że nazwą, która funkcjonuje od wieków na owoc jest śliwa, ale widocznie jest moda na obce języki...
    Last edited by Petitpierre; 27-09-2016, 09:40.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      Należy nadmienić, że z naszej śliwy czerpali i Słowacy (slivka) i Węgrzy (szilva). Natomiast etymologia niemiecko-austriackiej Zwetsche to trawestacja słowa określającego śliwkę damaszkę, a nie węgierkę, o której rzekomo jest mowa. Zresztą Zwetschenwasser to destylat z tych właśnie śliwek, a destylat z węgierek to Slivovitz.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
        Czesi, którzy też są germanofilami...
        Sorka, za OT, ale...
        Tajes! Wreszcie ktoś to napisał .
        Czesi to w zasadzie tacy möchtegern Deutsche .

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika malybierwant Wyświetlenie odpowiedzi
          U mnie w Tesco były szkła ale nie było promocji i trza było kupić za 9,99.Niezły burdel tam mają co sklep to co innego...
          Teraz te szklanki różnej maści są w przecenie, po 5 zł.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
            Teraz te szklanki różnej maści są w przecenie, po 5 zł.
            Oczywiści chodzi o szklanki z Grupy Żywiec.

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Może nie w tym temacie, ale powiedzcie co jest w zestawie Komesa ze szkłem, obecnie w Tesco. U mnie już tylko puste miejsce.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                W TESCO za 32zł jest potrójny, poczwórny, porter i ris, natomiast w Leclerc'u za 30zł jest barley wine, porter, porter z płatkami i ris. Zamówiłem sobie zestaw leclerc'owski; tesciański mam z Lidl'a za grosze, choć nie w całości.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                • ARTHUR
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2338

                  Od 22.03.18. Ważne
                  Attached Files

                  Comment

                  • KobiNalewka
                    Senior
                    • 05-2012
                    • 286

                    Grubo

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      W Tesco od 12 kwietnia wszystkie piwa butelkowe 20% taniej na butelce.

                      Comment

                      • KobiNalewka
                        Senior
                        • 05-2012
                        • 286

                        Może to głupie pytanie, ale czy krafty też?

                        Comment

                        • Kryzys_Finansowy
                          Member
                          • 02-2009
                          • 58

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Może to głupie pytanie, ale czy krafty też?
                          Napisali, że:
                          wszystkie piwa butelkowe
                          * promocja dotyczy pojedynczych butelek

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może to głupie pytanie, ale czy krafty też?
                            Wszystko oprócz trzy-czteropaków czy innych packów/kartonów/zestawów
                            Kraft też, lecz co z tego jak u mnie te kilka kraftów co stoi jest po 8,99zł lub więcej
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • KobiNalewka
                              Senior
                              • 05-2012
                              • 286

                              Wyższa cena = wyższy rabat

                              Comment

                              • LESNICZYy
                                Senior
                                • 01-2018
                                • 950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wszystko oprócz trzy-czteropaków czy innych packów/kartonów/zestawów
                                Kraft też, lecz co z tego jak u mnie te kilka kraftów co stoi jest po 8,99zł lub więcej
                                Byłem przed chwilą i nic nie daje obniżka bo ceny na starcie są za wysokie
                                A myślałem żę kupię ponad 10 browarów a tu lipa .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎