Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Gontyniec - Gniewosz Koźlak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • michael50
    Senior
    • 06-2013
    • 325

    #46
    Niestety, moja partia została zdominowana przez KISZONĄ KAPUSTĘ i już nic więcej nie dało się wyczuć. Coś okropnego. Fakt, że nie spodziewałem się niczego wielkiego, ale kwasowy aromat zniechęcił mnie do tego piwa. Myślałem, że czerwoną latarnię wśród bocków dzierży ten z Żywca, ale Gniewosz go dziś przebił. Data przydatności do spożycia: 10.11.2014.

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6077

      #47
      Po zapoznaniu się z poprzednimi postami doszedłem do wniosku że będę pił ulipek (ulepek) odkładałem parę razy otwarcie.

      Jednak spożycie nastąpiło.

      Piana - nie za specjalna, brak lacingu. Dziurawa warstewka po krótkim czasie.
      Barwa - ciemna miedź, mocniejsza herbata .
      Gaz - mały.
      Aromat - karmel, susze owocowe. Ogólnie aromat słaby.
      Smak - średnio słodkie, nuty palone to równoważą. Goryczka jest ok nie za duża nie za mała.

      Data: 15.10.14 - fajnie się wypiło.
      Attached Files

      Comment

      • Pivotal
        Senior
        • 05-2013
        • 671

        #48
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brązowy w typie mocnej herbaty,przejrzysty z drobinkami. [4]
        Piana: Beżowa,drobnoziarnista,niewysoka,szybko maleje,pozostawiła kilka plamek na szkle,widoczna do końca. [2.5]
        Zapach: Dosyć mocny. Karmelowy i palonego słodu. [3.5]
        Smak: Karmelowy,słodowy,czuć lekko gorzką czekoladę,nuty palone i chmielową goryczkę. [3.5]
        Wysycenie: Do samego końca. [3.5]
        Opakowanie: Butelka zwrotna...zwana bączkiem,kapsel z nadrukiem,etykieta jest całkiem niezła z podanym ekstraktem i niepełnym składem [4]
        Uwagi: Warka do 20.11.2014,i tego dnia wypite. Dobry ciemniak z tego samozwańczego koźlaka- nie był wodnisty,nie był zbyt słodki,alkoholu nie wyczułem.

        Moja ocena: [3.45]

        Comment

        • gramak
          Senior
          • 08-2012
          • 267

          #49
          Butelka 0,5, inna naklejka (taka niby rycerska). Pierwsze co czuć to zbyt małe wysycenie, a pierwsze co widać to absolutny brak piany. Ładny ciemnobursztynowy kolor, zapach intensywnie słodowo-karmelowy. W smaku przyjemnie jakby to był lekki ciemniak, ale wszystko psuje brak gazu, Pije się trochę , jak ciemniaka, który został zapomniany i po imprezie odkryty drugiego dnia rano- wypity bo szkoda wylać. Dajcie ce o dwa i będzie ok, ale nie jako koźlak a jako sympatyczny, lekko nijaki ciemniak
          http://www.ohbeautifulbeer.com/

          Comment

          • umbra
            Member
            • 07-2012
            • 90

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gramak Wyświetlenie odpowiedzi
            Butelka 0,5, inna naklejka (taka niby rycerska). Pierwsze co czuć to zbyt małe wysycenie, a pierwsze co widać to absolutny brak piany. Ładny ciemnobursztynowy kolor, zapach intensywnie słodowo-karmelowy. W smaku przyjemnie jakby to był lekki ciemniak, ale wszystko psuje brak gazu, Pije się trochę , jak ciemniaka, który został zapomniany i po imprezie odkryty drugiego dnia rano- wypity bo szkoda wylać. Dajcie ce o dwa i będzie ok, ale nie jako koźlak a jako sympatyczny, lekko nijaki ciemniak
            0,5 i rycerz?
            To już Gniewosz z Kamionki:
            Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
            NORD EXPRESS

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎