Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Surowce - internet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dominik_walkowiak
    Senior
    • 10-2013
    • 335

    Surowce - internet

    Witam,

    Od niedawna interesuje się piwowarstwem, jestem jeszcze przed swoją pierwszą warką z zacieraniem.W mojej okolicy nie ma żadnego sklepu ze słodami więc postanowiłem poszukać surowców w internecie w tym celu przejrzałem kilka sklepów internetowych, które w ofercie mają podstawowe słody. Może komuś przyda się to zestawienie.

    Pozdrawiam
    Attached Files
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dominik_walkowiak Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam,

    Od niedawna interesuje się piwowarstwem, jestem jeszcze przed swoją pierwszą warką z zacieraniem.W mojej okolicy nie ma żadnego sklepu ze słodami więc postanowiłem poszukać surowców w internecie w tym celu przejrzałem kilka sklepów internetowych, które w ofercie mają podstawowe słody. Może komuś przyda się to zestawienie.

    Pozdrawiam
    W CP są produkty nie ujęte powyższym zestawieniem, np. Pilzneński, Monachijski II ze Strzegomia, Pale Ale z Weyermanna.
    Last edited by ART; 21-10-2013, 08:18.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment


    • #3
      Na zestawieniu nie widzę, aby była podana cena pilzneńskiego ze Strzegomian w CP.
      Zestawienie dość słabe, pewnie bardzo niewielka ilość kupujących zamawia po 1 kg podstawowego słodu. No i znacznie bardziej użyteczne byłoby w Excel.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Dzięki za wkład pracy, ale dużo bardziej pomocna jest porównywarka cml znana z piwo.org.

        Comment

        • dominik_walkowiak
          Senior
          • 10-2013
          • 335

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
          Na zestawieniu nie widzę, aby była podana cena pilzneńskiego ze Strzegomian w CP.
          Zestawienie dość słabe, pewnie bardzo niewielka ilość kupujących zamawia po 1 kg podstawowego słodu. No i znacznie bardziej użyteczne byłoby w Excel.
          Skupiłem sie na 1 kg bo wiadomo, że kupując więcej będziesz miał większy rabat na tym 1kg.
          Faktycznie mogłem cos przeoczyć
          Myślałem, że komuś sie przyda a tu lipa ;P

          Comment

          • dominik_walkowiak
            Senior
            • 10-2013
            • 335

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Dzięki za wkład pracy, ale dużo bardziej pomocna jest porównywarka cml znana z piwo.org.
            http://cml.dokuro.org/beer/
            Szczerze mówiąc b. fajna sprawa nie sądziłem, ze jest taka porównywarka

            Comment

            • Ayodele
              Junior
              • 04-2016
              • 25

              #7
              Ostatnio coś mi przyszło do głowy i zważyłem zamówiony słód. Był w opakowaniach 1 kg.
              Postawiłem na wadze słód z zamkniętą torebką i waga była niższa od 1kg o 3-4 dkg.
              I tak było w każdej foliowej torebce.Kupowałem w B.
              Czy wam też zdarza się otrzymać niedoważone surowce ? A może przesadzam ? Ale jak zamawiam 25 kg i więcej to trochę nalatuje tego "powietrza".
              Cywilizacja narodziła się wraz z odkryciem fermentacji
              - William Faulkner

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎