Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Olimp] Hades

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #16
    Nie wiedziałem, że IS i RIS to ten sam styl, dla mnie Russian kojarzy się z najbardziej imperialną wersją stouta.

    Comment

    • yoxik
      Senior
      • 10-2012
      • 427

      #17
      Wąsosz: [Olimp] Hades
      Ekstrakt: 25.0% wag. | Alkohol: 12.0% obj. / 9% wag.
      warka 03.07.2017 w terminie

      Piana szczątkowa brzydka i znika. Kolor czarny. Aromat ciemne słody, słodki likierowy, praliny, czekolada, alkohol szlachetny jak z beczki po bourbonie. Smak ciemne słody dające leciutką kwaskowośc, gorzka czekolada, suszone owoce, słodycz wyraźna nie przesadzona. Papryczek nie wyczułem, jest tylko minimalne gryzienie na finiszu. Alkohol ułożony, chmielenie wyraźne, trawiasto łodygowe, ciała wydaje się za mało jak na ekstrakt początkowy, jednak pije się przyjemnie. Bardzo Dobre.
      Również tutaj
      https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

      Comment

      • Dzoshu
        Senior
        • 12-2013
        • 496

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nieprzejrzyste. [5]
        Piana: Niezbyt obfita ale gęsta, beżowa. Redukuje się do obrączki wokół szkła. [4]
        Zapach: Wiśnie w czekoladzie , suszone daktyle, figi, sos sojowy. Charakterystyczne połączenie amerykańskiego chmielu i utlenienia. Pachnie świetnie. [4.5]
        Smak: Gęste, gładkie. Miód gryczany, gorzka czekolada, suszone owoce. Goryczka wysoka, popiołowa. Lekkie alkoholowe gryzienie na finiszu i papryczkowa ostrość w posmaku. [4]
        Wysycenie: Niskie, OK. [5]
        Opakowanie: Fajna eta, dokładny skład. [4.5]
        Uwagi: Warka 03.07.17 Utleniło się w dość specyficzny, miodowy sposób ale moim zdaniem idealnie współgra to z resztą smaków i zapachów.

        Moja ocena: [4.3]
        Attached Files
        Last edited by Dzoshu; 20-11-2016, 18:29.

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          #19
          Kolor czarny, nieprzejrzysty. Piana zaś dość licha, ale wystarczająco trwała.
          W zapachu trudna do określenia, ale przyjemna owocowość(coś między jeżynami, a jakby liczi) i jakby trochę jakiegoś mocniejszego trunku z winogron(tutaj nie będę strzelał bo dawno miałem z takimi kontakt), gorzka czekolada, lekko palony.
          Smakowo podobnie: Jakby czerwone owoce, gorzka czekolada, trochę nut starego chmielu, średnia goryczka, ponad średnia pełnia, na finiszu delikatne pieczenie, kawa i po kilku sekundach liczi.
          Wysycenie bardzo niskie.

          Alkohol świetnie się ułożył, a piwo nabrało bardziej owocowego charakteru. Na pewno z chęcią wrócę do kolejnych butelek. Warka do 31.07.2017(w Wąsoszu innej chyba nie było).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎