Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.02.21 - Kraków, Tour de Smocza Głowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #16
    No to zaczynamy na Borkowskiej (nie wyobrażam sobie nie odwiedzenia pozostałości dawnego browaru Relakspol ), skąd w sumie piwo wyjeżdżało. Stamtąd autobusem do skrzyżowania Wadowickiej i Tischnera (pętla Łagiewniki) i dalej tramwajem do Limanowskiego, mijając po drodze nieistniejącą Piwiarnię Relakspol. A dalej się ustali.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #17
      Rozumiem, że wycieczka zaczyna się po giełdzie a nie zamiast?

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #18
        Tak, bo rano i tak będą lokale nieczynne.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
          Koncerniaka na pewno chętnie w Pils-Drink-Grilu wypiję. Zwłaszcza, że już dawno nie piłem koncerniaka lanego.
          Espresso, Rutyna, Tawerna Róża Wiatrów, Aloha, Relakspol - chyba już fizycznie nie istnieją, znaczy nawet lokalu tam nie ma. Alohy właściwie tylko nie jestem pewien.
          We wrześniu 2011 Aloha była zabita dechami. Tamto Espresso już nie istnieje, ale parę razy byłem w Coltrane (Espresso po remoncie) i mieli tam Tuchera lanego. Nie wiem jak teraz, choć telefon do właścicielki mam. Mógłbym zadzwonić.

          Colosseum, Rimini, Winiarnię (sprawdzę ją) - można sobie odpuścić.
          Pils-Drink-Grill, Szynk, Non Iron, Pierwszy lokal..., tam można się napić.
          Imbie - jest obecnie częścią (podziemiem) House of Beer, jak go zaliczyć w turze? Pić na pewno jest najciekawiej ze wszystkiego.
          Do Housa można wstąpić, pomyśli się... Winiarnię sprawdź, bo to dobra okolica na lane.

          Czerwony Smok, Cafe Zabłocie, Kazimierska Piwniczka - z tymi nie wiem. Od Cafe bym zaczął tour. Nie byłem tam, mógłbym nawet łuyknąć koncerniaka. Czerwonego Smoka bym odpuścił, bo daleko i w innym kierunku, Kaziemierską też bym odpuścił skoro tylko mieli butelkę.
          Czerwony Smok chyba nazywa się teraz Pub Perła. Jak rok temu wracałem z giełdy nie był niedziałający, ale z racji pory nie był otwarty i nie wiem co tam mają.
          Cafe Zabłocie już zamknięte. Kazimierska jeszcze w końcówce 2011 roku działała, ale skoro nie ma tam już nawet Zawiercia to nie ma sensu, acz... kto wie. Liczyłem na tę Tawernę na Mogilskiej, bo koło Ronda Mogilskiego było centrum dystrybucyjne browaru i chętnie bym zobaczył co tam teraz jest. [EDIT: już wiem! Budy nie ma, jest nowoczesny apartamentowiec]
          Last edited by e-prezes; 06-02-2015, 16:09. Powód: literówki

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
            U mnie jeżdżą nawet w styczniu przy mrozie -20*C i to w nocy!

            Gdy tylko dotrwam do końca giełdy to się pokażę w tej "cieńkiej kiszce".
            Chyba dobrze piszę? Smocza Jama jest przy ringu i co pamiętam jest tam bardzo ciasno - tak na 4 stoliki!?
            Nie wiem jaki lokal masz na myśli, bo Smocza Jama już dawno padła. A co to "cienka kiszka" to już nie zgaduję...

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #21
              Nie było tak źle i nawet koncerniaka nie musieliśmy wypić. Przy okazji uaktualnię parę lokali i przypadkiem dojdzie jedno fajne piwne miejsce z kraftem. Dzięki Marcin i Tomek za towarzystwo. Fajnie było powspominać.

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #22
                To był dobry pomysł na taki piękny dzień. Przybytki typu Omerta, Strefa, Tap... spowodowały, że człowiek ograniczył wyjścia tylko do tych kilku miejsc. A tu okazuje się, że całkiem przyjemne jest czasem odpuścić pogoń za tymi wszystkimi nowościami i premierami. Klimat i sentymenty/wspomnienia też się liczą. Po latach odwiedziłem Pils-Drink-Grill. A właśnie tam, prawie 10 lat temu, wypiłem pierwszą Smoczą Głowę, a kilka tygodni później spotkałem się tam pierwszy raz z Browarbizowiczem (e-prezesem), czyli pierwszy kontakt w realu z forum...
                Bardzo fajna wycieczka. Od 15 (pod Relakspolem) do końca, po 23 w Tal Housie, zleciało w mig.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #23
                  Można by powtórzyć w tym roku. Zwłaszcza, że jest już co wypić smoczego...

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #24
                    Planuję przyszłoroczny tour. Myślę, że można zawitać znów do pozostałości po browarze, bo ciut się okolica zmieniła. Jest tam lokal. Choć wygląda na to, że piwa tylko z butelki.

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      #25
                      A w jakim miesiącu planujesz? A w lokalu tym co leją?

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        #26
                        Po giełdzie krakowskiej. W lutym.

                        Comment

                        • Antylop
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 1415

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Po giełdzie krakowskiej. W lutym.
                          Którego lutego ?
                          Będę na początku lutego w Krakowie.
                          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #28
                            Giełda jest w drugiej połowie lutego. Od lat.

                            Comment

                            • Antylop
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 1415

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Giełda jest w drugiej połowie lutego. Od lat.
                              Trudno.
                              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                #30
                                Jeśli ktoś ma zdjęcia z pierwszej lokalizacji Szynku lub innych lokali z listy proszę o kontakt. Szczególnie zależy mi na zdjęciach wystroju z elementami nalewaków Smoczej Głowy, choć z racji sentymentu do starego Szynku nawet bez.
                                Last edited by e-prezes; 29-01-2023, 12:31.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎