Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Czechy, Praga 7, U studánky 253/27, Pivkoland pivni galerie BASE CAMP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karol1000
    Senior
    • 09-2007
    • 1823

    Czechy, Praga 7, U studánky 253/27, Pivkoland pivni galerie BASE CAMP

    Chyba w miare nowo otwarte


    Byl ktos? jaki asortyment i ceny?
    LP
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Bardzo fajne miejsce gdzie można degustować na miejscu. Szkoda, że nie ma żadnego rotacyjnego beczkowego w ofercie, jak to jest w innych praskich sklepach z dobrym piwem. No ale butelek w bród i zawsze można znaleźć coś ciekawego. Szczerze zadziwił mnie widok dwóch gości z których jeden pił Gambača, a drugi Plzeňa. Prawdziwi profani w takim miejscu!

    Foty dostępne na Piwnej Pradze.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Krejn
      Senior
      • 07-2012
      • 102

      #3
      Odwiedziłem i muszę przyznać, że jest to niewielka, aczkolwiek dość przyjemna miejscówka. Niezły wybór piwa, chociaż wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił. Warto natomiast odnotować fakt, że nie mają tam kranów, ale są ze dwa stoliki, przy których można usiąść i napić się zakupionej butelki.
      Last edited by Krejn; 12-03-2013, 10:30.
      What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12148

        #4
        Moja ulubiona obecnie piwoteka w Pradze. Obecna nazwa Base Camp Pivoteka:



        Miła atmosfera, trochę alternatywna, nieformalna - mało miejsca, nie błyszczą tu meble, ale lodówka przy lodówce. Za ladą też butelki i lodówki, na standardowe pytanie czy mogę się i tam przyjrzeć zawsze dostawałem odpowiedź - wiesz że tak.

        Pod kątem geograficznym największy wybór, ale rotacyjnie. Można trafić na piwa ze Szwajcarii, Luksemburga, Ameryki Południowej, ciekawostki ze Stanów, małe browary z Niemiec. Fajny wybór piw z Czech, trafiają się polskie. Ceny w porównaniu z takim Beer Geekiem (piwoteka) wyraźniej niższe.

        Trzeba sprawdzać tylko daty, bo mały bałagan. Piwo po dacie można zgłosić i dostać zniżkę

        Są dwa stoliki, w głębi też jest mała kanciapa.
        Last edited by darekd; 04-01-2017, 23:57.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12148

          #5
          Lokal już dawno zmienił adres na dużo bardziej korzystny:

          Muchova 4, Praha 6 w pobliżu stacji Hradčanská.
          Strona: https://www.pifko.info/ aktualna.

          Dosłownie naprzeciw lokalu Krkonošská hospůdka z rotującymi się kraftami:



          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎