Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile różnych browarów odwiedziłeś do tej pory ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    Ja natomiast w zeszłym roku odwiedziłem 88 browarów:
    Polska 35
    Węgry 22
    Kazachstan 14
    Białoruś 4
    Ukraina 5
    Gruzja 6
    Czechy 2

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
      A który to zamknięty browar w Dukli odwiedziłeś, można wiedzieć?
      ten:

      w galerii jest więcej zdjęć
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
        A który to zamknięty browar w Dukli odwiedziłeś, można wiedzieć?
        Rzut beretem od obecnego browaru Dukla, który faktycznie w Dukli się nie znajduje, istniał kiedyś (prawdopodobnie do 1910) inny browar - już w granicach miasta.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          Jeśli to ten, to właściwie nie ma czego odwiedzać, jest to porośnięta chaszczami ruina, bez śladów czegokolwiek w środku, wejście tam wymaga w sezonie dużego samozaparcia.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
            Abernacka dobił już do 1000. Gratulacje!
            Dzięki

            Tak, 4 stycznia odwiedziłem tysięczny browar w swojej podróżniczej karierze. Był to Pivovárek Na Kopečku w czeskiej Svitavie. Od tego momentu udało mi się jeszcze odwiedzić cztery inne browary, co daje łączną sumę 1004 browarów.

            Co ciekawe, przygoda z piwną turystyką wcale mi się nie znudziła, a wydarzenie z przed kilku dni, jeszcze bardziej mnie napędza do odkrywania piwnego świata. Najlepszym dowodem na to twierdzenie jest to, że kolejną wyprawę zaplanowałem już za siedem tygodni. Tym razem padło na browary w Ameryce Południowej.
            Attached Files
            Last edited by abernacka; 09-01-2017, 18:27.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              A jak aktualnie wyglądasz w światowej topce Abernacka ? Podobno jedynie jakaś parka z USA odwiedziła więcej browarów niż Ty ale jak ktoś mieszka w USA to ma zawsze łatwiej bo tam mają 4 tys browarów na miejscu, paliwo w cenie niegazowanego Saguaro z Lidla, wielkie campery z fotelami z masażem i zarobki niczym nasza elita z Wiejskiej.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                A jak aktualnie wyglądasz w światowej topce Abernacka ? Podobno jedynie jakaś parka z USA odwiedziła więcej browarów niż Ty ale jak ktoś mieszka w USA to ma zawsze łatwiej bo tam mają 4 tys browarów na miejscu, paliwo w cenie niegazowanego Saguaro z Lidla, wielkie campery z fotelami z masażem i zarobki niczym nasza elita z Wiejskiej.
                Aktualnie wspomniana przez ciebie para, czyli Merideth i Chris Nelsonowie, odwiedziła 1064 browary.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4996

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  paliwo w cenie niegazowanego Saguaro z Lidla,
                  Z tym paliwem to Cooper przesadziles.
                  6 pak 1,5 litrowej wody w Lidlu to 7,14zl a u mnie 9 litrow benzyny po przeliczeniu na zlotowki kosztuje 23,60zl

                  P.S.
                  Abernacka wielkie gratulacje i mam nadzieje, ze po Am. Poludniowej w koncu bedzie i Polnocna.
                  5400 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...)
                    P.S.
                    Abernacka wielkie gratulacje i mam nadzieje, ze po Am. Poludniowej w koncu bedzie i Polnocna.
                    Wstępnie lecimy do USA w maju 2018 roku.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      Gratulacje, będziesz miał co wnukom opowiadać
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • MLT
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 1045

                        Wielkie gratulacje Marcin. Niedługo to małżeństwo ze Stanów łykniesz.
                        Last edited by MLT; 09-01-2017, 21:25.

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9730

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wielkie gratulacje Marcin. Niedługo to małżeństwo ze Stanów łykniesz.
                          Dołączam się do gratulacji . Państwa Nelsonów jednak nie łykaj, on to łysol z brodą, a ona wygląda na żylastą Anglosaskę... .

                          Comment

                          • Prusak
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 4312

                            Zastanawiam się, czy jest ktoś, kto ma na rozkładzie wszystkie browary z konkretnego kraju, wyjąwszy takie państwa, gdzie jest ich mniej niż, powiedzmy, dziesięć.

                            Comment

                            • dryx
                              † 1966-2017 Piwosz w Raju
                              • 04-2002
                              • 1735

                              Do zeszłego roku miałem Bośnię, ale w 2016 otworzono 2 nowe mikrusy.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zastanawiam się, czy jest ktoś, kto ma na rozkładzie wszystkie browary z konkretnego kraju, wyjąwszy takie państwa, gdzie jest ich mniej niż, powiedzmy, dziesięć.
                                Kiedyś byłem bliski wszystkich polskich, brakowało mi ledwie 4. Wtedy zaczął się boom na nowe browary i zwątpiłem.
                                Ale to było w innej kategorii - z ilu browarów piłeś piwo
                                Last edited by Pendragon; 10-01-2017, 14:48.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎