Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.01.21 - Święto Porteru Bałtyckiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
    Co do pomysłów to brakuje mi jakiejś knajpy która zainteresuje się rodzinami i wymyśli coś co pozwoli przyjść z dzięćmi
    No to do boju, zainteresuj jakąś przyjazną dzieciom restaurację tematem porterów.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    1. Dlaczego w niektórych lokalach portery zamiast być lane od przysłowiowego samego rana są dostępne dopiero od określonych godzin?
    Pytaj w owych danych lokalach, każdy wyznaczał takie godziny jakie chciał. Pewnie ma to związek z tym, kiedy w danym lokalu najwięcej się dzieje, kiedy jest najwięcej ludzi. Praktycznie wszystkie wydarzenia w multitapach zaczynają się w godzinach wieczornych.

    2. Dlaczego z okazji DPB w spisie lokali umieszczanych na forum czy FB także oferujących portery, z jakichś względów są one pomijane (np Piw paw, U Pana Michała).
    3. Czy w związku z pkt 2 jest jakieś tajemne stowarzyszenie, w którym mogą uczestniczyć tylko wybrane lokale. a pozostałe są pomijane? I to celowo?
    Pisałem maile do ponad 100 lokali w Polsce z informacją o wydarzeniu. Wszyscy którzy w jakiś sposób zareagowali zostali dodani. Nie tylko mailowo, także ci którzy w jakikolwiek sposób zakomunikowali o wydarzeniu na fb. Piw Pawie byłyby na liście, ale wrzuciły wzmiankę za późno.
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #77
      Czyli wychodzi na to, że to (celowe) pomijanie lokali to spisek. MASOŃSKI!!!

      Comment

      • AndrewZG
        Senior
        • 08-2009
        • 261

        #78
        becik - wydaje mi się, że doszukujesz się spisku tam gdzie go nie ma. Jeżeli knajpa miała dużą dostępną ilość jakiegoś porteru to nie wierzę, że trzymała to do późnej godziny. Jeśli natomiast była to jedna beczka jakiegoś "specjału" (np. IP) to bardzo dobrze, że nie wypuścili tego na otwarcie knajpy, bo spora grupa ludzi pracuje w soboty, lub sobota jest dla nich jedynym dniem, kiedy mogą coś załatwić/kupić używając auta i do pubu mogą dotrzeć w godzinach późniejszych. Zdecydowanie mniej jest osób, które wychodzą do roboty w sobotni wieczór.

        P.S. Dołączam swoje zdecydowane NIE w temacie udziału dzieci.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #79
          Jeśli chodzi o dzieci to przy piwie cudze mi nie przeszkadzają. Własne owszem, i to bardzo

          Comment

          • sodom
            Senior
            • 12-2002
            • 351

            #80
            Dzieciom przy piwie, stanowcze nie.

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              #81
              A ja jestem za i nawet tak w ten dzień uczyniłem, będąc w południe na pizzy w samych kraftach i przy okazji robiąc przedbiegi z porterami przed wieczornym wypadem. Przyjemne z pożytecznym. Nie wiem dlaczego niby nie miałbym sobie w ciągu dnia nie zachodzić na takie połączone przyjemności.
              Ok na dwóch małych pizzach, bo po łyżwach wpadliśmy do vis a vis
              Last edited by fuliano; 25-01-2017, 10:52.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎