Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leżajsk, Leżajsk Pszeniczne Klarowne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • borat1979
    Member
    • 12-2014
    • 39

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi
    malybierwant z całym szacunkiem ale mógłbyś się bardziej postarać z tym komentarzem, oceniasz negatywnie ale nic nie opisujesz, więc nic z tego nie wynika.
    Ale nad czym się tu rozwodzić? To piwo smakuje jak typowy koncernowy lager bo z piwem pszenicznym to ma wspólną jedynie nazwę.
    https://instagram.com/norbertmaksymiuk.pl/

    Comment

    • Pess09
      Senior
      • 12-2013
      • 284

      #17
      Kupiłem to piwo w sumie z nastawieniem na kapsel, butelka w biedronce za 1,99zł.
      Jak za tą cenę to piwo jest w porządku, w zapachu przyjemny banan i goździki, w smaku również całkiem dobre, nie jest to może rasowa pszenica ale ma jej cechy, brak nieprzyjemnych posmaków rodem z taterki itp. piw.
      Piwo wydaje się być bardzo fajne na upalne dni, grilla itp. Jest całkiem rześkie i pije się przyjemnie, szczególnie mając na względzie jego cenę.

      Comment

      • michael50
        Senior
        • 06-2013
        • 325

        #18
        Spróbowane przy okazji - sam bym się raczej nie skusił. Nie ma się co specjalnie rozwodzić, jak to napisał jeden z poprzedników. Jak dla mnie to zwykły, przeciętny eurolager z minimalną pszeniczną domieszką, która gdzieś tam pobrzmiewa w tle. Ale nie na tyle, by nie skusić się na zwykłą pszenicę... Ogólnie wypiłem bez skrzywienia, ale niewiele się spodziewałem.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎