Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Nocne Antały

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Gloger, Nocne Antały

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny bursztyn, klarowne. [4]
    Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, trzyma się długo, trochę za słabo brudzi szkło. [4]
    Zapach: Słodowy, lekko owocowy od chmielu Spalt Select, pod koniec trochę pokrzywowy. [4]
    Smak: Słodkie z przyjemną opiekaną nutą. Goryczka niska, aczkolwiek wyczuwalna, ziołowa. Balans przesunięty w stronę słodu, karmelu brak na szczęście. [4]
    Wysycenie: Trochę za duże. [3.5]
    Opakowanie: Sporo informacji ładnie porozmieszczanych na etykiecie, skład pełny, kapsel firmowy. [4.5]
    Uwagi: Smaczne marcowe piwo z datą do 22.08.2016.
    Na etykiecie są inne parametry: E 13,8 % Alk 5,2%

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty klarowny. [4]
      Piana: Białokremowa, bardzo drobna, dość wysoka i dość trwała. [4]
      Zapach: Słó, chmiel, owoce, lekki oldskul - sympatyczny, choć mało odkrywczy. Ale - przy marcowym...? [4]
      Smak: Karmel, słód palony, lekkie posmaki goryczkowe w stylu orzechowym. [4]
      Wysycenie: Wysokie. [4]
      Opakowanie: Kolejne zagadkowe opakowanie z Białegostoku: ciekawa nazwa, na ecie lunatyk w szlafmycy... Ładny kapsel. [3.5]
      Uwagi: Sympatyczne piwo marcowe. Cieszy, że browar odważnie poszedł w klasykę (jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało... ).

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Bardzo przyjemne piwo:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Viktor
          Senior
          • 04-2002
          • 617

          #5
          Gloger, Nocne antały

          Bardzo przyjemne piwo marcowe, kolor złocisty, lekko mętne, piana b. drobna, utrzymuje się dość długo, zapach słodowo -chlebowy z nutami owocowymi ( b. słabe ), dobrze nagazowane -bąbelki drobniutkie, prawie idealne, w smaku lekka goryczka ( IBU - 25 ) , ale dla tego piwa wystarczająca , lekko kwaskowe jakby nawiazanie do piw pszenicznych. Całość więcej niż poprawna - do powtórzenia.

          Comment

          • Admirador
            Senior
            • 03-2015
            • 431

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemny bursztyn, w zasadzie klarowne [4]
            Piana: Drobna, puszysta, nie za wysoka, średnio trwała [3.5]
            Zapach: Słód plus trochę chmielu. Nic ciekawego, ale to przecież marcowe, więc ten aromat spodziewany. [3.5]
            Smak: Całkiem niezłe, oczywiście słodowe, z leciutko ziołową, subtelną goryczką. Trochę alkoholowe. Nudne, ale jakie ma być [4]
            Wysycenie: Średnie, bez większych zastrzeżeń. [4.5]
            Opakowanie: Etykieta mi się podoba, jak prawie wszystkie z tego browaru. Informacji sporo, ale nie wszystko co istotne napisali. [4.5]
            Uwagi: 10/08/2017 wypite wczoraj czyli 26 kwietnia 2017.
            Nic nadzwyczajnego, ale jak ktoś ma ochotę akurat na marcowe to jak najbardziej można sięgnąć po to piwo.

            Moja ocena: [3.825]
            Last edited by Admirador; 27-04-2017, 20:46.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎