Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, Oktavio Jack Daniels BA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, Oktavio Jack Daniels BA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • GSE
    Senior
    • 10-2002
    • 424

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnobordowy, prawie brunatny, ale po światło ma ładny rubinowy refleks [4.5]
    Piana: średnia, na początku drobnoziarnista, zostawia niewielki lacing [3.5]
    Zapach: karmel i wanilia, lekki kwasek od beczki [4.5]
    Smak: świetny, jak karmelek - taki cukierek o smaku orzeszków koli, rozpływający się w ustach; poza tym suszone figi i cukier trzcinowy, a beczka wnosi posmak wody kokosowej; wyczuwalna nuta alkoholu, ale szlachetna, likierowa; intensywnie karmelowy, przez co może być trochę męczący w dużej dawce [5]
    Wysycenie: dość wysokie [3.5]
    Opakowanie: pite z kranu, ale na rynek ma trafić 100 małych butelek - od wersji podstawowej różniących się zalakowanym kapslem z pieczęcią browaru [4]
    Uwagi: trafiłem w promocyjnej cenie w Spółdzielczym - 13 zł za pół litra takiego piwa to prawie jak za darmo!

    Moja ocena: [4.525]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎