Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, [Pinta] Son of a Birch / Oskoła Pszenicz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    wystarczy usunąć 2 spacje przy ukośniku i wtedy się zmieści

    A najlepiej usunąć "oskoła pszeniczne", jedyne piwo z Pinty, któe oprócz samej nazwy piwa ma podany gatunek w nazwie
    Last edited by becik; 15-10-2015, 14:41.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bladożółte, zamglone. [5]
      Piana: Niska i nietrwała. [2]
      Zapach: Pachnie świeżo, jeśli można tak określić aromat. Jak świeżo ścięta trawa, owoc zerwany z drzewa. Rześko. Cytrusowo. I słodkawo. [4]
      Smak: Szkoda, że na zewnątrz jest ledwie kilkanaście stopni, a w mieszkaniu mam niewiele cieplej. Wyobrażam sobie picie tego piwa w pełnym słońcu w trakcie 40-stopniowych upałów. Musi być wtedy wprost cudowne! A i teraz, w niższej temperaturze, jest smaczne. Bardzo orzeźwiające, cytrusowe, troszkę słodkawe. Kojarzy mi się z domową lemoniadą. I nie powiedziałbym, że jest wodniste; tu jest tylko 9% ekstraktu, a i tak wydaje się pełniejsze, niż niejedna "dwunastka". [4.5]
      Wysycenie: Wysokie, wzmaga właściwości orzeźwiające. [5]
      Opakowanie: Pintowe [4.5]
      Uwagi: Pyszniutkie.

      Moja ocena: [4.125]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Słomkowy, klarowny - po przelaniu całego piwa mętny [4.5]
        Piana: Biała, niewysoka i nietrwała, ładnie firankuje [2.5]
        Zapach: Stosunkowo intensywny aromat oskoły, miód gryczany( wyczuwalna gryka), cytrusów nie znalazłem, [4]
        Smak: Sok brzozowy, słodowa zbożowość, lekka nuta miodowa, delikatny kwasek, niewysoka cytrusowa goryczka, wytrawny finisz. [4]
        Wysycenie: Średnio-wysokie - pasuje do piwa [4.5]
        Opakowanie: Bardzo ładna etykieta z kompletem informacji. [5]
        Uwagi: Warka 18.06.2016. Oryginalne i smaczne piwo. Lekkie i orzeźwiające, pewnie lepsze by było na wiosnę/lato. Piwo lepsze od soku z brzozy z supermarketu, ponieważ nie jest dosładzane, do tego jest niewiele droższe.

        Moja ocena: [3.95]

        Comment

        • telek
          PremiumUżytkownik
          • 05-2011
          • 530

          #19
          Poprzednio pite na Brackiej 2 lata temu, w tym tygodniu w bydgoskiej Kraftodajni - wciąż zachwyca.

          Comment

          • GSE
            Senior
            • 10-2002
            • 424

            #20
            nieprzeciętne piwo, więc jak mają w barze i ktoś nie próbował to brać od razu lekkie, aromatyczne, w smaku słodko-kwaśne, arcypijalne

            Comment

            • Tomek78
              Junior
              • 06-2016
              • 5

              #21
              Wczoraj po raz pierwszy miałem okazję skosztować i jestem zachwycony.
              Niestety, widzę, że dostępność bardzo słaba w pomorskim.
              Desmoxan opinie

              Comment

              • michael50
                Senior
                • 06-2013
                • 325

                #22
                Bardzo lekkie piwo, ze wszystkimi zaletami i wadami tego rodzaju napitku. Wchodzi lekko i przyjemnie, zapach dodaje mu uroku, czuć też, że jest w nim jakiś dodatkowy element - to pewnie ten sok z brzozy. Jednocześnie piwko tak leciutkie, że aż zahaczające o wodnistość, a do tego szybko się o nim zapomina z racji braku większej głębi smakowej.
                Ogólnie bardzo ok, choć ja raczej fanem nie zostanę.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎