Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zawel85
    Member
    • 08-2013
    • 79

    Jeśli chodzi o Bierhalle:
    - Galeria Północna - sama restauracja
    - Bydgoszcz - restauracja z browarem
    - Poznań - restauracja z Browarem
    - Łódź , Esplanada - sama restauracja
    To ostatnio otwarte i najbliższe inwestycje.
    Jeśli chodzi o Łódź to na ul Narutowicza ma się otworzyć browar restauracyjny https://www.facebook.com/Klubopiwiar...88145/?fref=ts
    Ponadto cos słyszałem o planowanym browarze na ul Niciarnianej (prawdopodobnie rzemieślniczy).

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      Jakiś czas obiło mi się o uszy, że cieszyński browar mieszczański wrócił do warzenia, ale nie jako restauracyjny, tylko rzemieślniczy na usługi kontraktów. Czy ktoś wie o tym, że kosztem części gastro powiększono część produkcyjną czy dalej jest jak było?

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Jakiś czas obiło mi się o uszy, że cieszyński browar mieszczański wrócił do warzenia, ale nie jako restauracyjny, tylko rzemieślniczy na usługi kontraktów.
        Nie rozumiem? To nie wiedziałeś, że od początku to tam warzyła Fabrica Rara?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          Wiedziałem. Chodzi mi o to czy sala restauracyjna i część zaplecza gastro marnuje się tam, czy ją wykorzystano na powiększenie części produkcyjnej. Tak zrobił kiedyś białoruski Grad z Mińska. Po czym i tak brakło miejsca i wyprowadzili się za miasto.

          Ocen piwa jakoś mało, więc pewnie nie.
          Last edited by e-prezes; 06-03-2017, 09:57.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            Na co tam więcej tanków, jak tam do wymiany jest ta mikrowarzelnia.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19165

              Z profilu FB: "Premiera dwóch ostatnich piw uwarzonych przez nas w browarze mieszczańskim!"
              Czyli albo będzie tam remont generalny, albo całkowite zamknięcie. Fabrica Rara się przenosi.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                Fabrica się wynosi, podejrzewam że do Zapanbrata, zwalnia miejsce. Browar jest oficjalnie do wynajęcia. Ani remont, ani zamknięcie. No chyba, że nikt się nie zgłosi, co raczej nie grozi.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19165

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na co tam więcej tanków, jak tam do wymiany jest ta mikrowarzelnia.
                  A tam warzenia to nie jest 5 hl? Tanki mają tam 11 hl, więc chyba nie mniejsza niż 3,5 hl.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    Nie pamiętam ile. Jest możliwość powiększenia warzelni do 6 hl. W jaki sposób - mnie nie pytaj.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pankracy
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2768

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zawel85 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ponadto cos słyszałem o planowanym browarze na ul Niciarnianej
                      Też słyszałem. Po sąsiedzku z hurtownią Zofmar Bis. Ma nazywać się Ten Browar.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Ten czy tamten? Może = Dziesiąty?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          Nie wiem, czy już było coś na ten temat.

                          Będąc teraz na giełdzie w Rzeszowie a później w Starym Browarze Rzeszów kelner powiedział, że niedługo ma ruszyć nowy browar restauracyjny oddalony od obecnego jakieś 100m. Ile w tym prawdy nie wiem.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2768

                            Browar Miejski w Wiśle.
                            ul. 1 maja 69 (budynek dworca kolejowego Wisła Uzdrowisko).

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Browar Miejski w Wiśle.
                              ul. 1 maja 69 (budynek dworca kolejowego Wisła Uzdrowisko).
                              Jest w planach, czy może już rusza?
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2768

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jest w planach, czy może już rusza?
                                W planach. Inwestycja jest generalnie wspierana przez lokalny samorząd w związku z rewitalizacją budynku dworca.
                                Wizualizację projektu możesz zobaczyć pod tym adresem:

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎