Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

„Sztosy muszą być drogie!!!” – a co są te „sztosy”?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    #76
    Rozpiętość cen jest przedziwna.
    Nigdy nie wiem czy "kroi" (znaczy próbuje) mnie browar czy hurtownia ze sklepem.

    Miss Lata- Browar Dukla. Leclerc Rzeszów. 9,90zł ? (dla przy pomnienia to summer ale, nie pasteryzowane z całkiem nie daleka)
    Glogery z nie tak całkiem bliska (już pomijam ich jakość) są u mnie po 5,50 -7,50zł
    A w Tesco kupuję krafty "nie po bożemu" czyli z żółtymi naklejkami
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #77
      Kolejni wielcy "piwowarzy" w piwowarstwie krajowym, i żeby to był jeszcze browar, nie kontraktowiec - Nafciarz z - Brokreacji w pudełeczku 0,33l za 50 zł.

      Trzepiący i wytrzepani na życzenie jak widać jeszcze mają się dobrze
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #78
        Tu działa już prosty mechanizm: liczba "limitowanych" butelek jest niższa, niż liczba wariatów gotowych zapłacić tak absurdalną kwotę. Za jakiś czas wymyśli się coś nowego (np. leżakowanie w kanistrach po roundapie) i dorzuci kolejne dwie dychy do ceny. Ktoś następny wymyśli, że piwo stało chwilę koło "damy z łasiczką" i pęknie stówa za 0,25 l.

        Mnie ta napinka już tylko bawi.
        Attached Files

        Comment

        • Horse1963
          Senior
          • 06-2009
          • 547

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          (np. leżakowanie w kanistrach po roundapie) i dorzuci kolejne dwie dychy do ceny. Ktoś następny wymyśli, że piwo stało chwilę koło "damy z łasiczką" i pęknie stówa za 0,25 l.

          Mnie ta napinka już tylko bawi.
          Kanistry po środku chemicznym raczej nie przejdą ale "dama z łasiczką" raczej tak ....
          A sztosy omijam "szerokim łukiem".

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            #80
            Odnośnie "Damy z gronostajem" (bo już to zweryfikowano i taki też był zamysł Leonarda, aby podkreślić pewne kwestie polityczno-erotyczne), to na Wawelu za oglądanie-czyli że gówno widać, z odległości obrazu, który jeszcze był za jakąś szybą, a światła kretyni dali na szybę i się odbijało pięknie, trzeba było dać 10zł, więc spokojnie za postawienie piwa w obecności jakiegoś znanego dzieła, można już wołać 20zł.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • concerto
              Senior
              • 09-2003
              • 859

              #81
              Sprawdzam ontap.pl gdzie słowo sztos jak widzę znaczy tyle co "super", albo facebookowy like. Np. jako sztos 4hops oznaczyli Rasberi z Probusa. Czyli w zasadzie każde piwo z dodatkami powinno być sztosem. Kingpin powinien zmienić nazwę na Browar Sztos
              Last edited by concerto; 24-05-2017, 08:53.
              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎