Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Czechy, Praha - Žižkov, Koněvova 133, Pivní rozmanitost

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karol1000
    Senior
    • 09-2007
    • 1823

    Czechy, Praha - Žižkov, Koněvova 133, Pivní rozmanitost

    Sklep powstały relatywnie niedawno ale już całkiem nieźle funkcjonuje. Kupiłem u nich chyba z 10 piwek w całkiem zadowalających cenach (średnio ok 15 KC za butelkę) Myślę że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja jadąc na Pragi kupić coś nowego, pewnie będę zaczynał od tego miejsca. Dostępne piwa z małych piwowarów w butelkach (m.i. Policka, Nova Paka, Carna Hora, Janacek, Eggenberg, Vyskov, Chotebor, Chodovar, Jihlava, Zatec, Poutnik) oraz w PETach m.i. Kocoury i Matuska. Z Matuski np. IPA za 85 KC (w porównaniu w Złych czasach była za 105KC). Chyba mieli też coś z kija na miejscu.
    Polecam
    LP
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    #2
    We wtorek widziałem, że pojawiła się cała półka z polskimi piwami, rzecz w Pradze rzadko spotykana. Jest ich koło 10 marek, np. Pinta Stare Ale Jare, AleBrowar Amber Boy czy Lwówek Belg. Orkiszowego z czosnkiem nie zaobserwowałem

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      #3
      Pivotéka w tej lokalizacji zakończyła działalność 8 lutego. Obecnie funkcjonuje pod adresem Korunní 106 (Vinohrady).

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Wrócili na Žižkov. Obecny adres: Koněvova 133

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎