Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Browar domowy - wyprzedaż

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gsnieg
    Junior
    • 05-2014
    • 2

    Browar domowy - wyprzedaż

    Zmieniam koncepcję mojego browaru, w związku z czym mam na sprzedaż zestaw:
    • garnek ze stali nierdzewnej 36 l + pokrywka + zawór
    • chłodnica zanurzeniowa ze stali nierdzewnej + węże
    • lodówka turystyczna 34 l Coleman - kadź zacierna + zawór + bazooka
    Garnek:

    "Profesjonalny garnek z pokrywką wykonany ze stali nierdzewnej o poj. 35,5 litra (Ø 36 cm, h=36 cm). Charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością dzięki specjalnej obręczy wzmacniającej oraz nitowanym uchwytom.
    3-warstwowe dno typu „sandwicz” (stal – aluminium – stal) zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła i utrudnia przypalanie potraw a grube ścianki pozwalają dłużej utrzymać wysoką temperaturę.
    Garnek przystosowany jest do użytkowania na wszystkich typach kuchni (gazowych, elektrycznych, indukcyjnych). Nadaje się również do mycia w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych." - opis producenta

    Garnek został nieznacznie zmodyfikowany. Dodany został nierdzewny zawór z kolankiem od wewnętrznej strony ułatwiający opróżnianie garnka. Naniesiona została również "miarka" na wewnętrznej ściance.







    Chłodnica:
    Standardowa chłodnica zanurzeniowa ze stali nierdzewnej. Dorzucam komplet wężyków silikonowych z zaciskami i przyłączem kranowym.








    Lodówka - a właściwie kadź zacierna:
    Bardzo dobra lodówka turystyczna Coleman 36 QT Xtreme® Cooler - pozwala na utrzymanie w jej wnętrzu lodu do 4 dni.
    Została przerobiona na kadź do zacierania. Dolny plastikowy odpływ został zastąpiony nierdzewnym z zaworem oraz możliwością podłączenia wewnątrz filtratora. Ja do tego celu z powodzeniem używałem bazooki i ją też dorzucam do zestawu.






    Idealny zestaw do robienia domowego piwa. Pojemność spokojnie wystarcza na warki 20 l nawet "grubszych" piw. 
    Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
  • gsnieg
    Junior
    • 05-2014
    • 2

    #2
    Podaję ceny poszczególnych rzeczy:

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎