Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.05.19-20 - 3 konwent Piwnych kolekcjonerów Tychy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #31
    Pewnie KP boi się konkurencji.
    Chyba na żadnej dotychczasowej giełdzie nie było zakazu wnoszenia alko
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • wojtek_63
      Senior
      • 10-2004
      • 357

      #32
      To proponuję bojkot tego płynu piwopodobnego rozlewanego z jedynie słusznego nalewaka.

      Comment

      • pizmak666
        Senior
        • 12-2006
        • 1898

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        Pewnie KP boi się konkurencji.
        A może organizatorzy?
        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2866

          #34
          Wszystko co zostaje wniesione na giełdę ma status "obiektu kolekcjonerskiego" a nie piwa do konsumpcji. Wiele osób zbiera pełne butelki i puszki z piwami.

          Swoja drogą, informacje organizacyjne odnośnie tej giełdy coraz bardziej zbliżają się do tragifarsy.
          Last edited by grzeber; 20-04-2017, 21:37.
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
            A może organizatorzy?
            Klub Kufelek ani kolega Tyskikufel chyba nie mają własnych browarów i nie planują sprzedawać na giełdzie swoich piw. Boi się ten który chce mieć na imprezie wyłączność na browar.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              #36
              Nie wnikam, wyobrażasz sobie taki zakaz np. w Żywcu?
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #37
                No co Ty. Na żadnej giełdzie go nie było do tej pory więc w Tychach mi się zwizualizuję choć dla mnie osobiście akurat nie jest to dramą bo piwami się nie wymieniam a wypić mogę w zasadzie każde za wyjątkiem tego które reklamuję w stopce.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • tyskikufel
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 772

                  #38
                  Chodzi oczywiście o handel , jak ktoś się wymienia nie ma sprawy , ale radzę uważać na urząd skarbowy .
                  ,bo pewnie będą

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    #39
                    Kontynuując klimat tragifarsy, mógłbyś bliżej dookreślić czego na giełdzie miałby szukać inspektor kontroli skarbowej ?

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #40
                      Nawet jeśli komuś się wydaje, że jest to wymierzone w kolekcjonerów birofiliów to w moim odczuciu chodzi o przedstawicieli firm, którzy sprzedają piwa poza miejscem z koncesji (i bez paragonu). Nawet jeśli tę nagonkę na "detalistów" nakręciły doniesienia cen sztosów nie sądzę, by komuś chciało się wytaczać armaty na muchy.

                      Comment

                      • tyskikufel
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 772

                        #41
                        Na każdej większej imprezie gdzie jest lane piwo jest urząd skarbowy, chyba że żyjesz na innej planecie pisałem że nie chodzi o wymianę kolekcjonerską, tylko sprzedaż bo i tak się zdarza z,e cały stół zastawiony piwami tylko na sprzedaż nie na wymianę , to chyba nie kolekcjonerstwo tylko handel, ochrona nie będzie nikomu do torby zaglądać, a tak po prawdzie widziałeś imprezę na którą sponsor wykłada kasę na organizację imprezy a sprzedaje się wyroby konkurencji bo ja w moim życiu czegoś takiego nie widziałem

                        Comment

                        • Raciborz
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 594

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pewnie KP boi się konkurencji.
                          Chyba na żadnej dotychczasowej giełdzie nie było zakazu wnoszenia alko
                          Były Wojtuś, pamiętam jak mnie ochrona wyrzucała z lodowiska

                          Comment

                          • tyskikufel
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 772

                            #43
                            Grzegorz to chodziło o wykładzinę , nie o piwo, dlatego ochrona Ciebie wyprosiła, teraz nikt ciebie nie będzie wypraszał jak będziesz miał piwo w ręce

                            Comment

                            • kruger_nr1
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 801

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na każdej większej imprezie gdzie jest lane piwo jest urząd skarbowy, chyba że żyjesz na innej planecie pisałem że nie chodzi o wymianę kolekcjonerską, tylko sprzedaż bo i tak się zdarza z,e cały stół zastawiony piwami tylko na sprzedaż nie na wymianę , to chyba nie kolekcjonerstwo tylko handel, ochrona nie będzie nikomu do torby zaglądać, a tak po prawdzie widziałeś imprezę na którą sponsor wykłada kasę na organizację imprezy a sprzedaje się wyroby konkurencji bo ja w moim życiu czegoś takiego nie widziałem
                              Żywieckie Birofilia czyż nie ?
                              Kolekcja puszek piwnych:
                              http://puszkikrugera.web-album.org/

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                                Na każdej większej imprezie gdzie jest lane piwo jest urząd skarbowy, chyba że żyjesz na innej planecie pisałem że nie chodzi o wymianę kolekcjonerską, tylko sprzedaż bo i tak się zdarza z,e cały stół zastawiony piwami tylko na sprzedaż nie na wymianę , to chyba nie kolekcjonerstwo tylko handel, ochrona nie będzie nikomu do torby zaglądać, a tak po prawdzie widziałeś imprezę na którą sponsor wykłada kasę na organizację imprezy a sprzedaje się wyroby konkurencji bo ja w moim życiu czegoś takiego nie widziałem
                                Widać żyję na innej planecie Na dwu najbardziej znanych giełdach, na których bywam odbywa się handel piwem. No chyba, że uznajesz za kolekcjonerską wymianę piwa na banknoty NBP. Na żadnej nie widziałem interwencji UKS czy innej komórki skarbowej. Robiły to zarówno osoby prywatne jak i osoby reprezentujące firmy zajmujące się sprzedażą. Donosić na nikogo nie zamierzam i nie zamierzałem, zwłaszcza, że element wymiany piw na giełdach birofilskich kwitnie od dawna.
                                Last edited by e-prezes; 21-04-2017, 13:31.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎