Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[browar nieznany] Boruta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    [browar nieznany] Boruta

    Ekstrakt: 19%
    Alkohol: 9,5%
    Belgian Golden Strong Ale

    Pierwszy, ostatni raz dodaję jako [browar nieznany].
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #2
    Było chociaż dodać, że Piwoteka

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Było, było, zapomniałem, w końcu rzadko to robię.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
        Było, było, zapomniałem, w końcu rzadko to robię.
        Nie można było tego zrobić od razu?
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Brodzislaw
          Senior
          • 09-2013
          • 1020

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: pomiędzy złotym a bursztynowym [4.5]
          Piana: Piana jasna z drobnych i średnich pęcherzyków, opadając dziurawiła, ostała się w minimalnej warstwie na powierzchni. [4]
          Zapach: z butelki typowo belgijski. Nuty fenolowa były jeszcze bardziej wyraźne w szkle – nuty korzenne, przyprawy, drożdżowe też, trochę zbożowości i ciasteczek, po ogrzaniu również alkoholowa. [3.5]
          Smak: jest lekko słodkawo, karmelkowo-ciasteczkowo. Są też nuty alkoholowe. Do tego niezbyt wysoka goryczka w nucie ziołowej, krótko zalegająca na języku. Piwo jest pełne [3]
          Wysycenie: średnie nawet pasuje [4.5]
          Opakowanie: Wkurza mnie to wklejanie długiego opisu w grafikę na etykiecie, konta i info - dobre. [3.5]
          Uwagi: Piwo nie urzekło mnie, ma potężna moc, ale jak na mój gust, niepotrzebnie dowalono słodów karmelowych.

          Moja ocena: [3.45]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎