Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Sprzedam super zestaw dla amatora piwowarstwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • aramit28
    Junior
    • 11-2015
    • 17

    Sprzedam super zestaw dla amatora piwowarstwa

    Witam
    Mam do sprzedania, z powodu braku czasu na warzenie piwka pełen zestaw warzelniczy w skład którego wchodzi wszystko co jest potrzebne do produkcji tego trunku.
    W skład zestawu wchodzą:
    1.Trzy pojemniki fermentacyjne (33L przeźroczyste z białymi pokrywami) w tym dwa z kranikiem jeden bez
    2. Aerometr
    3. Termometr piwowarski
    4. dwa wężyki do zlewania piwa
    5. kapslownica "Eterna" (kapslownica dwuramienna)
    6. Kapsle do butelek ( bardzo dużo w wielu kolorach)
    7. środek do dezynfekcji- nadwęglan sodu
    8. Mieszadło piwowarskie
    9. Miarka do cukru (za jej pomocą precyzyjnie odmierzymy ilość cukru do fermentacji)
    10. Rurki do rozlewu z zaworkiem
    11. probówka dp mierzenia BLG
    12. reduktory osadów
    13. filtrator z oplotu
    14. suszarka na 47 butelek niezbędna przy myciu
    15.Wąż silikonowy Fi 10 mm - 0,5 m
    16. Duży gar warzelny 33 L emalia
    17. mam także trochę nalepek etykietowych

    Wszystko w stanie idealnym po kilku udanych warkach myślę że niczego nie brakuje dla domowego początkującego piwowara.

    osobno mogę sprzedać butelki myślę że jest ich około 200 część to butelki ambera druga część takich stylowych bardziej podłużnych.

    polecam, jutro jutro podam zdjęcia wszystkiego, cena do uzgodnienia
  • aramit28
    Junior
    • 11-2015
    • 17

    #2
    jest jeszcze wskaźnik skrobi pół buteleczki, uszczelki itp
    oto zdjęcia:
    Attached Files

    Comment

    • aramit28
      Junior
      • 11-2015
      • 17

      #3
      więcej zdjęć
      Attached Files

      Comment

      • aramit28
        Junior
        • 11-2015
        • 17

        #4
        możliwa wysyłka kurierem w 2 kartonach

        Comment

        • SteamPunker
          Member
          • 07-2015
          • 59

          #5
          Cena wywoławcza, ewentualne miejsce odbioru osobistego?

          Comment

          • aramit28
            Junior
            • 11-2015
            • 17

            #6
            okolice legnicy. Cena 350zł + mogę dorzucić trochę butelek gratis

            Comment

            • SteamPunker
              Member
              • 07-2015
              • 59

              #7
              Przymierzam się właśnie do uwarzenia swojego pierwszego piwa, a chcę się od razu rzucić na głęboką wodę ze śrutowaniem, zacieraniem i chmieleniem na zimno. Generalnie sprzęt widzę że w stanie bardzo dobrym, mam tylko pytanie, czy "czysty" i odkażony/wyparzony? Chciałbym po prostu od razu po kupnie zacząć warzyć.

              Cena bliska "nówkom", porównując do "zestawów startowych" po ok. 200zł, a jak napisałeś parę warek już na sprzęcie zrobiłeś. Fakt, tutaj jest jeszcze suszarka i przede wszystkim garnek. Dałoby radę stargować do 300 + wysyłka?

              Rozumiem, że żadne surowce piwowarskie już ci nie zostały? Butelki chętnie bym przygarnął, ale zastanawiam się nad sensem dwóch kartonów - nie zmieściłbyś tego w jeden duży?

              Comment

              • aramit28
                Junior
                • 11-2015
                • 17

                #8
                sprzęt czyściutki za każdym razem na bieżąco dezynfekowany pirosiarczynem albo pozniej nadwęglanem sodu. na początek wystarczy Ci ta ilość nadwęglanu ktora mi została i tak zawsze przed samym ,, pichceniem" trzeba kubełki i rurki ponownie wypłukać ciepłą wodą ze środkiem jakimkolwiek piro czy nadwęglan. w jeden niestety nie zmieszczę to i tak wszystko było w osobnych trzech kartonach także trzeba 2 obecnie a na butelki to jeszcze dodatkowo 2 kartony chyba że na razie wystarczy Ci mniej trochę. puszcze za 300 + koszty przesyłki jeśli pomoże to rozwijaniu Twojej nowej pasji

                Comment

                • aramit28
                  Junior
                  • 11-2015
                  • 17

                  #9
                  znalazłem jeszcze instrukcje warzenia rożne kilku stylów również dorzucę dla początkujących

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎