Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli napiszę że BrowarBiz to dla mnie przede wszystkim ogromne źródło wiedzy dotyczącej piwa. Staram się cały czas poszerzać moją kolekcję wypitych piw, a dzięki forum znalazłem informację nie tylko o wielu ciekawych piwach ale i o miejscach gdzie mogę je dostać. Sam udzielam się zdecydowanie rzadko (choć może kiedyś to się zmieni ;) ), dlatego chociaż poprzez Premium Użytkownika mogę wesprzeć to, jakże wartościowe dla każdego miłośnika piwa miejsce w sieci.
Reventador
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 23-01-2015, 14:35
Fotka Użytkownika: kosher
kosher kosher is offline
Senior

Miejscowość: wolna Wola
Standardowy Warszawa, Bukowińska 8, Beef & Beer Grill & Craft Beer Shop (ex Meta Sklep)

Za czasów prężnej Rodzinki-Bis i braku przelotowej Bukowińskiej z błotem po kostki to był zwykły, osiedlowy spożywczak.
Teraz ewoluował na sklep monopolowy z niewielkim (na razie?) wyborem regionalnych piw (m.in. Pinta, Doctor Brew, Kormoran) i czterema nalewakami w przystępnych cenach.
Jest Mocne Jabłonowo za 4.50, Podskalak za 7.00, Holba za 8.00 i Raciborskie po 9.00. Ceny za 1 litr.
Na wyprzedaży butelkowa Biła Nicz po 3.50 (data do 4 lutego).
Tu chyba jest w ogóle główna siedziba, zataczającej coraz szersze nalewakowe kręgi, inicjatywy: www.beer4u.pl
Sklep czynny do ok. 1-2-giej w nocy.
Odpowiedz cytując
Stare 02-02-2017, 16:46
Fotka Użytkownika: Pancernik
Pancernik Pancernik is offline
Senior

Miejscowość: Łazy (k/Jabłonowa ;))
Standardowy

Ten sklep to nadal sklep osiedlowy z alkoholem, z niedużym wyborem piw rzemieślniczych i kilkoma nalewakami. Prowadzą go (chyba) dwie panie, takie w zasadzie "już po wojsku" .
Nie są zorientowane w sprawach piwa, próbują dość intensywnie przekonać klientów do piw z nalewaków, szczególnie czeskich - u mnie wywołało to zachowanie zdecydowanie odwrotne.
Jako osiedlowe "źródełko" z podstawowymi alkoholami na dokończenie imprezy - być może OK, jako sklep z asortymentem ciekawych piw - zdecydowanie NIE.
Odpowiedz cytując
Stare 17-02-2017, 19:09
kosher kosher is offline
Senior

Standardowy

Miałeś szczęście Pancernik, bo ja ostatnio dwa razy odbiłem się od drzwi Mety i to w różnych godzinach w ciągu dnia. Może te panie mają ciekawsze zajęcia niż obsługa klientów.
Odpowiedz cytując
Stare 11-07-2017, 22:16
kosher kosher is offline
Senior

Standardowy

Padli, ale powstali- od maja zamienili się w pub-sklep-burgerownię "Beef & Beer Grill & Craft Beer Shop".
Wewnątrz całkowita zmiana wystroju, jest gdzie usiąść, zjeść i popić.
Mają około pięciu kranów, piwa na miejscu około 8-9 zł. za 0,5l., na wynos w PETach około 11-12 zł. za 1 litr- rotacyjnie polskie regionalne browary, rzemieślniki i zagranica + cydr.
W lodówkach podobny wybór, z tym, że na miejscu każde piwo z lodówki liczą +3.50 zł.
Do spożycia burgery i sałatki.
Miła obsługa, czynne zdaje się codziennie do 22:00, po tym co tu było wcześniej zmiana na plus.
Na plastikowe butle kleją własne nalepki, dziś mieli m.in. amberowski Saison na Madagaskar za 12 zł./1 l.
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,4 KB, liczba wyświetleń: 30 )
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie