Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Piwa Belgijskie w Lidlu 2017

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #16
    Bez zniżek, zamawiają mało, dają adnotację "będę krótko na półce" i zostają niedobitki. Radziłbym się pospieszyć.
    GD potrzebuje czasu, Piraat jest do picia natychmiast póki ma tę erupcję chmielu i orzeźwienia. Bush za młody, musi dojrzewać, Corsendonk'a można pić i chować, ciekawy jest Steen Brugge-niby blond, a jednak gruut. W dalszym ciągu jest 6-pak Petrus'ów, najlepszy Aged Red, potem Rood bruin, warto poleżakować-będą znakomite, tripel i dubbel po prostu do picia. Kożlaka nie piłem, a resztą bym sobie głowy nie zawracał.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Lhunbleidd
      Senior
      • 06-2014
      • 196

      #17
      Wczoraj byłem w "moim" Lidlu po Gulden Draaka i dupa. nie ma już i nie będzie. Namierzam gdzieś indziej...

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #18
        Chłopaki, zapraszam do Polkowic, belgi ci u mnie dostatek
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • Marianowar_pl
          Member
          • 03-2017
          • 39

          #19
          W sobotę w Radomiu w Lidlu przy trasie na Kraków całkiem sporo jeszcze było i Guldena i Piraata.

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            Chłopaki, zapraszam do Polkowic, belgi ci u mnie dostatek
            W dalszym ciągu belgia zalega na półkach, bez zniżek.
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #21
              nie zalega tylko się wintydżuje.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                nie zalega tylko się wintydżuje.
                "Gulden draak lidl fluorescent aging"

                prajsless !!
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • Lhunbleidd
                  Senior
                  • 06-2014
                  • 196

                  #23
                  Draaków juz nie ma u nas w żadnym Lidlu. Trochę piratów i blondynów zostało. No i wciąż 6-paki Petrusa w niezmienionej cenie... W sumie ciężko im sie dziwić, że te tematyczne browarnie coraz rzadziej. Janusze wolą Harnasia 0,66 za 2 zł.

                  Comment

                  • franekf
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 944

                    #24
                    No bo poza draakiem to są piwa "na raz" - spróbować i tyle. Żadne to wybitne butelki, żeby kupować na zapas. Lidl poszedł na łatwiznę, nie dodając chyba żadnego nowego piwa do oferty, no, może poza tymi francuskimi w butlach 0,75.
                    Ale i tak pewien znany importer piw belgijskich kolejny raz udowadniał, że jego piwa są lepsze, a w Lidlu to sam szajs
                    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                    Piwny Janusz bez Teku

                    Comment

                    • Lhunbleidd
                      Senior
                      • 06-2014
                      • 196

                      #25
                      Któryś z tych Petrusów (chyba postarzany w beczce) też mi smakował. No ale faktycznie poza tym Gulden Draak to nic mi wybitnie w pamięci nie zapadło. Teraz strasznie żałuję, że nie kupiłem sobie GD do leżakowania (bo było jeszcze sporo i nagle cyk! i nie ma nic ) Pociesza mnie jednak myśl, ze często w Lidlu pojawiają się później sztuki, które nie zeszły gdzie indziej...

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎