Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poszukuje wspólnika lub wspólpracownika do otwarcia browaru rzemieślniczego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • amal
    Member
    • 06-2003
    • 52

    #76
    Piwowar młóto będzie jadł.

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chmielnikPospolity Wyświetlenie odpowiedzi
      Pomyśl logicznie, jak inaczej mam wam pokazać że taki może być koszt ?? Mam nakupić słodu, chmielu, drożdży i wrzucić tu skany faktur?? Czy skopiować wam oferty które dostałem na maila ??
      Bomba pomysł! Ale mam lepszy - kup te surowce, uwarz piwo i policz realny koszt za litr. Albo jeszcze lepszy - posłuchaj tych, którzy już to zrobili i znają te koszty.
      Wiesz jaki jest podstawowy problem tej całej dyskusji? Taki, że nie mając doświadczenia w temacie usiłujesz przekonać do swoich racji ludzi, którzy takowe mają. Ba, którzy warzą piwo komercyjnie, pracują w browarach, itp. A Ty tu wchodzisz, machasz ulotką reklamową i mówisz że wiesz lepiej.
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • chmielnikPospolity
        Junior
        • 01-2015
        • 28

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
        Bomba pomysł! Ale mam lepszy - kup te surowce, uwarz piwo i policz realny koszt za litr. Albo jeszcze lepszy - posłuchaj tych, którzy już to zrobili i znają te koszty.
        Wiesz jaki jest podstawowy problem tej całej dyskusji? Taki, że nie mając doświadczenia w temacie usiłujesz przekonać do swoich racji ludzi, którzy takowe mają. Ba, którzy warzą piwo komercyjnie, pracują w browarach, itp. A Ty tu wchodzisz, machasz ulotką reklamową i mówisz że wiesz lepiej.
        Argument w stylu: *jestem starszy więc wiem lepie*. Genialnie działa na dzieci, w przypadku ludzi dorosłych raczej brzmi śmiesznie, ale skoro nie macie innych trudno.

        Nie ważne. Jak pisałem to ostateczność i mam nadzieje że nie będę musiał wypróbowywać tego rozwiązania bo chciałbym robić piwo z wyższej półki dla smakoszy a nie dla tych co stoją pod sklepem. Czas pokaże.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #79
          Sądząc Chmielnik po rozwoju dyskusji nie pozostaje Ci chyba nic innego jak za jakiś czas zamieścić tutaj już jakieś konkretne foto np części zakupionego sprżetu i z tej perspektywy ponownie zamieścić anons do potencjalnego bussiness partnera
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • chmielnikPospolity
            Junior
            • 01-2015
            • 28

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
            Sądząc Chmielnik po rozwoju dyskusji nie pozostaje Ci chyba nic innego jak za jakiś czas zamieścić tutaj już jakieś konkretne foto np części zakupionego sprżetu i z tej perspektywy ponownie zamieścić anons do potencjalnego bussiness partnera
            Co racja to racja. Choć ta cała dyskusja o cenach podbijała wątek do góry i może też dzięki temu odezwało się parę fajnych osób które chcą pomóc, więc już nie czuję się taki samotny
            A co do zdjęć to chętnie, pierwotny plan był taki że sprzęt kupuje przed sanepidem... ale w zasadzie cały czas gmeram i szukam więc jak coś znajdę fajnego zaszaleje wcześniej, więc będę wrzucał i pytał do czego służy które pokrętło
            Pozdrawiam

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chmielnikPospolity Wyświetlenie odpowiedzi
              Argument w stylu: *jestem starszy więc wiem lepie*. Genialnie działa na dzieci, w przypadku ludzi dorosłych raczej brzmi śmiesznie, ale skoro nie macie innych trudno.
              Tutaj akurat wypowiadał się warzący komercyjnie piwowar.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #82
                Dyskusja przeniosła się na piwo.org, ale argumenty podobne

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #83
                  No, a ile tam antykopyrowego hejtu. O la boga.

                  Comment

                  • bart3q
                    Junior
                    • 02-2013
                    • 28

                    #84
                    Rośnie hejterska konkurencja dla bbiz

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #85
                      I jak? Stukneło 2 lata...
                      Last edited by e-prezes; 22-07-2017, 09:24.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎