Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słód, chmiel, drożdze...(trójmiasto)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dino19_87 Wyświetlenie odpowiedzi
    raczej niema czegoś takiego jak minimum. kupujesz ile potrzebujesz. słód jeśli jest nieśrutowany można trzymać spokojnie rok. więc lepiej weź na zapas ciut więcej chyba że chcesz naprawdę małą porcje to wyślij do mnie wiadomość na PW to trochę mogę odstąpić
    Dzięki, na razie ma z czego warzyć, za jakieś 2-3 miesiące planuje większe zakupy.
    Pozdrawiam

    Comment

    • Marwis
      Member
      • 10-2010
      • 36

      #32
      A może ktoś będzie kupował w najbliższym czasie słód w BM? Chętnie podłączył bym się pod zamówienie, bo na co dzień czas pracy nie pozwala mi podjechać

      Comment

      • Lawnowerman
        Junior
        • 07-2015
        • 2

        #33
        Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany zakupem - zapraszam serdecznie.

        Baltic Malt to teraz Malteurop Polska.
        Mamy swój własny sklep ze słodami jasnymi ki kolorowymi.

        Comment

        • Rycho_128
          Senior
          • 03-2007
          • 1039

          #34
          Niestety na stronie www Malteurop Polska o sprzedaży detalicznej niczego się nie doszukałem, więc stąd prośba o bliższe dane, jaki asortyment, gdzie po towar trzeba podjechać, czy trzeba się wcześniej umawiać (z kim?), jakie ceny, ile trzeba kupić, czy jest możliwe śrutowanie itp.
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • Lawnowerman
            Junior
            • 07-2015
            • 2

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
            Niestety na stronie www Malteurop Polska o sprzedaży detalicznej niczego się nie doszukałem, więc stąd prośba o bliższe dane, jaki asortyment, gdzie po towar trzeba podjechać, czy trzeba się wcześniej umawiać (z kim?), jakie ceny, ile trzeba kupić, czy jest możliwe śrutowanie itp.
            witam

            nie wiem, czy mogę podać na forum - nie chciałbym aby ktoś odniósł wrażenie, że chce zarabiać na forum.
            Czekam na info od. p. Artura

            Comment

            • Marwis
              Member
              • 10-2010
              • 36

              #36
              Uruchomili sklep internetowy ze swoimi słodami, mają teraz większy wybór niż dawniej. Mają teraz swoje stoisko na hevelce.
              http://malteurop.shop.pl/

              Comment

              • SteamPunker
                Member
                • 07-2015
                • 59

                #37
                Podepnę się pod temat:
                Gdzie znajdę jakiś nieźle zapatrzony, stacjonarny sklep z artykułami piwowarskimi? Słód i Chmiel się zwinął, sklepzpiwem.pl rezygnuje z surowców na rzecz piwa, a nad EsencjamiSmaku w Sopocie zbierają się (ponoć) czarne chmury.

                Po prostu przed pierwszym wrażeniem chciałbym trochę pogadać z kimś obeznanym w temacie.

                Jeśli to ma jakieś znaczenie to chciałbym uwarzyć Milk Stouta (KP'17 albo Kara Mustafy).

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎