Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trasa Praga - Ostrawa. Gdzie warto zrobić postój?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Olekkk
    Junior
    • 06-2011
    • 6

    Trasa Praga - Ostrawa. Gdzie warto zrobić postój?

    Cześć,

    poszukuję miejsc (knajpy/browary) na trasie Praga-Ostrawa, w których będzie można napić się dobrego piwka, a które nie będą leżały zbyt daleko od głównego szlaku.

    Planuję podróż "jedynką", ale rozważam też podróż przez Pardubice-Ceską Trebovę-Zabreh, jeśli tam będzie więcej miejsc godnych uwagi.

    Na zdraví!
  • Raciborz
    Senior
    • 06-2004
    • 594

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Olekkk Wyświetlenie odpowiedzi
    Cześć,

    poszukuję miejsc (knajpy/browary) na trasie Praga-Ostrawa, w których będzie można napić się dobrego piwka, a które nie będą leżały zbyt daleko od głównego szlaku.

    Planuję podróż "jedynką", ale rozważam też podróż przez Pardubice-Ceską Trebovę-Zabreh, jeśli tam będzie więcej miejsc godnych uwagi.

    Na zdraví!
    A ile tych postojów ma być , starczy rzucić okiem na mapę Pandragona

    Comment

    • Olekkk
      Junior
      • 06-2011
      • 6

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
      A ile tych postojów ma być , starczy rzucić okiem na mapę Pandragona
      myślałem o 3, 4 postojach i mapę już oczywiście przeglądałem. Z racji tego, że wybór jest tam bogaty, zastanawiałem się nad takimi miejscami, które grzechem byłoby pominąć. taki absolutny top

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Podróż D1:
        - browar Kacov - bardziej za okolicę i jedzenie, piwo raczej przeciętne, ale za to tanie
        - Jihlava - Zborna (Hostinec u Lipy z piwem Kozlicek) www.hostinec.zborna.cz
        - Brno - tu do wyboru, do koloru
        - Kromeriz - 3 browary dostępne w centrum
        - Prerov - 2 browary koło siebie, Jižan bardzo chwalony za piwo i jedzenie
        - browar Osek nad Bečvou - zjeść Morawskiego Ondrasza i wypić klasycznego lagera

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎