Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kufle,szklanki,pokale...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiaterek
    Member
    • 07-2016
    • 61

    Kufle,szklanki,pokale...

    Pytanie do zbieraczy takich birofiliów:czy nazwisko artysty Fritza Heckerta jest komuś znane?jeśli tak,to czy można liczyć na garść informacji,ewentualnie fotkę jakiegoś jego dzieła?
    Z góry dziękuję i ...pzdr
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Mi nie mówi nic ale nie zrobiłem chyba nic na co i Ty byś nie wpadł wduszając go w google i wyrzuciło mi takie fotki
    O takim "lansersko-artystycznym" szkle to u nas nie porozmawiasz raczej bo takie szkło (jeśli w ogóle jest tam jakieś piwne) nie jest zainteresowaniem dla birofilistów czy degustatorów piwa.

    Raczej jakieś fora kolekcjonerów sztuki bym sprawdzał.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • wiaterek
      Member
      • 07-2016
      • 61

      #3
      Pośród całej masy wazonów,wazoniczków czy filiżanek także zdarzyło się jego wytwórni wyprodukowanie kufla czy też szklanicy.Po cichu liczyłem,że jednak znajdzie się birofil-"kuflofil",który powie,że rarytas,albo że spacerując po Szklarskiej Porębie potykamy się o kufle z monogramem F.H. na każdej ulicy...
      Po szybkiej kwerendzie wygląda,że jednak raczej to pierwsze.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Dla "kuflofila" rarytasem będzie np jakikolwiek nieznany wcześniej przedwojenny kufel z logiem konkretnego browaru albo znany ale bardzo rzadki.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎