Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reklama Browar Gnieźnieński Braci Koteckich do wyceny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Agnsow
    Junior
    • 11-2017
    • 4

    Reklama Browar Gnieźnieński Braci Koteckich do wyceny

    Witam.
    Zostałam posiadaczką takiej oto blaszanej reklamy Browar Gnieźnieński Braci Koteckich. Nie znalazłam niczego podobnego w internecie. Ciekawa jestem, czy jest to rzecz unikatowa, czy jest więcej tego typu przedmiotów na rynku kolekcjonerskim. Interesuje mnie też z którego może być dokładnie roku. Wymiar 37/25 cm. W prawym dolnym rogu niewielki napis "BLACHA WARSZAWA". Zdjęcie reklamy w załączniku.
    Attached Files
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Reklama jest unikatowa. Być może jedyna taka zachowana a widziałem sporo przedwojennych blach tego typu.
    Stan z kolei na pewno nie jest igła. Wygląda na zdeformowaną, pogiętą. Kolory też zblakłe, pewnie swoje odsłużyła na słońcu gdzieś na zewnątrz.
    Nikt Ci jej dokładnie nie wydatuje bo niby na podstawie czego ? Może obok sygnatury drukarni jest jakiś numer przypominający rok ? Czasami były tam umieszczane. Jeśli powiem Ci że to z pewnością okres międzywojenny to chyba nie będzie to jakieś mega spostrzegawcze.
    Wycena ? Jeśli chcesz se ją zachoeać to nieotrzebna a jeśli chcesz sprzedać to może niebawem ktoś z forumowiczów zaoferuje Ci jakąś godną kwotę na PW. O aukcjach internetowych też zapewnie słyszałeś
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Agnsow
      Junior
      • 11-2017
      • 4

      #3
      Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Pozdrawiam.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎