Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

butelki dla domowych piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #31
    a co ty już nic nie będziesz warzył?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #32
      pewnie tak! choć część zostawię na zapełnienie aktualnie rozpoczętych. mam ich za dużo a przy takiej ilości słabo udanych muszę je sam wypijać.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #33
        Nadal mam na zbyciu krachelki i ok. 30 but. NRW. Znajdą się też Euro jak komuś potrzeba. PILNE ! ze względu na poszukiwanie miejsca na stojak na rocznikowe wina do leżakowania. Jeśli jesteś zainteresowany, to się dogadamy!
        Last edited by e-prezes; 12-07-2007, 16:53.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #34
          No to lecą do kontenera! A niech mi kto z Krakowa napisze, że szuka butelek...

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #35
            Ja wciąż mam nadmiar butelek. Normalnie żal wyrzucać do kontenera (na szczęście na szkło). W tej chwili mam skrzynkę bączków i ponad skrzynkę 0,5dm3 (głównie NRW) w nadmiarze.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #36
              Ja euro zawożę do Relakspola, bo niech się nie marnują, ale nówki NRW idą jak złoto na stłuczkę do huty.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja wciąż mam nadmiar butelek. Normalnie żal wyrzucać do kontenera (na szczęście na szkło). W tej chwili mam skrzynkę bączków i ponad skrzynkę 0,5dm3 (głównie NRW) w nadmiarze.
                Qboland ostatnio wspominał, że ma mało butelek z wysokim kołnierzem. Może się dogadajcie
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • JAQBA
                  Senior
                  • 08-2006
                  • 1351

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja wciąż mam nadmiar butelek. Normalnie żal wyrzucać do kontenera (na szczęście na szkło). W tej chwili mam skrzynkę bączków i ponad skrzynkę 0,5dm3 (głównie NRW) w nadmiarze.
                  Na razie jesteśmy nie zmotoryzowani, aczkolwiek chętni na te buteleczki

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #39
                    W związku z przednoworocznymi porządkami pytam po raz ostatni (po nowym roku lądują w kontenerze, bo potrzebuje miejsce na stojak na wina do leżakowania):

                    Czy ktoś jest chętny na odbiór butelek, czystych, odetykietowanych, w większości nieodrapanych?

                    Mam kontener typu EURO, 2 kontenery NRW, kontener ŻGB. Odbiór własnym sumptem ode mnie z Białego Prądnika. Oferta ważna do 4.01.2009

                    Comment

                    • TowarzyszWieslaw
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 157

                      #40
                      a czy butelki sa w komplecie z transporterami ?
                      mógłbym je wtedy przygarnąć ...

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #41
                        Poszły już kabłąkowe o których nie wspominałem, ale pozostałe czekają na Was Towarzysz(u)Wieslaw(ie) i delvish.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #42
                          Oddam dla kogoś w Białej lub okolicach butelki różnych formatów i rozmiarów, w tym 500 ml NRW, grubościenne i podobne cienkościenne oraz 330 ml. Odetykietowane, przepłukane, ale nieco zakurzone. Także patentowe w tych rozmiarach jak komuś trzeba.
                          Last edited by e-prezes; 13-12-2017, 17:13.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎