Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile różnych browarów odwiedziłeś do tej pory ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4305

    A w tej kategorii też byłem blisko, teraz mógłbym się pochwalić sukcesami w podkategorii "ile browarów w Polsce odwiedziłeś z tych, które już są zamknięte".
    Myślałem że uda mi się zaliczyć wszystkie na Łotwie, ale losy się tak odwróciły, że już nie za bardzo mam okazję jeździć.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4305

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
      Do zeszłego roku miałem Bośnię, ale w 2016 otworzono 2 nowe mikrusy.
      A na Węgrzech dużo ci brakuje?

      Comment

      • dryx
        † 1966-2017 Piwosz w Raju
        • 04-2002
        • 1735

        Z reguły jestem 2 razy do roku. Brakowało mi naprawdę jakieś kilku browarów, ale od 2 lat tak jak u nas jest piwna rewolucja, cały czas coś otwierają i nie nadążam.

        Comment

        • dryx
          † 1966-2017 Piwosz w Raju
          • 04-2002
          • 1735

          Policzyłem, na dzień dzisiejszy brakuje mi 10 węgierskich browarów.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            No to już niewiele. Do roboty.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Dotąd zupełnie nie liczyłem odwiedzanych browarów bo liczyło się dla mnie jedynie zdobycie piwa z tego czy innego. Ale skłoniliście mnie do podsumowania i z zaskoczeniem stwierdziłem, że byłem w 47 polskich a z krajów graniczących z nami nie zaliczyłem żadnego w Rosji, Białorusi i ... Niemczech

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10836

                Mimo, że pozostało jeszcze kilka dni 2017 roku, pozwoliłem sobie na małe podsumowanie mijającego roku.
                Nie dość, że byłem na czterech kontynentach, i odwiedziłem osiem krajów, to na dodatek zwizytowałem:
                16 browarów w Kolumbii
                7 browarów w Kirgizji
                13 browarów w Kazachstanie
                53 browary w Niemczech
                2 browary na Ukrainie
                14 browarów w Czechach
                oraz 28 browarów w Polsce. Co daje łącznie 133 browary (w sumie odwiedziłem już 1122 browary).

                Tak, to był bardzo udany rok pod względem mojego hobby.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4305

                  Swoją drogą, zastanawiam się, czy jest na forum ktoś, kto (poza odwiedzinami) zaliczył piwa z wszystkich funkcjonujących obecnie dwustu pięciu browarów w Polsce.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Mniemam, że jest takich ->0 Dadek był w sporej ilości, ale nie wszystkich zapewne. Abernacka, szacun!

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10836

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...) Abernacka, szacun!
                      Dziękuję.
                      Jeżeli chodzi o mnie nie byłem w 51 polskich browarach obecnie działających (wliczam w to, m.in.: Świnoujście, łódzką Klubopiwiarnie i Krzywiń).
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4305

                        Czyli jeszcze przed startem. To w Polsce zostaje sporo do odwiedzenia.
                        Policzyłem, że wypiłem piwo ze 181 browarów obecnie działających, natomiast nie jestem w stanie powiedzieć, z ilu niedziałających, bo pijąc wiele lat temu nie wszystko odnotowałem i nie wszystkim sie interesowałem.

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tak, to był bardzo udany rok pod względem mojego hobby.
                          Sorry za lekki offtop ale jako że koniec roku to pewnie wielu forumowiczów i tak zaraz powróci do wątku podsumowywując swoje tegoroczne łupy wyjazdowe.
                          Otóż: czy planujesz Abernacka przejście z blogu na vlog czyli kręcenie filmików z wizyt w browarach ? Ta forma na pewno jest atrakcyjniejsza i miałbyś więcej fanów
                          Kanał na YT na pewno miał by powodzenie (oczywiście relatywnie do tak wąskiej tematyki bo to jednak nie malowanie paznokci oglądane pewnie przez miliony małolat)
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10836

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                            (...)
                            Otóż: czy planujesz Abernacka przejście z blogu na vlog czyli kręcenie filmików z wizyt w browarach ? Ta forma na pewno jest atrakcyjniejsza i miałbyś więcej fanów
                            Kanał na YT na pewno miał by powodzenie (oczywiście relatywnie do tak wąskiej tematyki bo to jednak nie malowanie paznokci oglądane pewnie przez miliony małolat)
                            Nie planowałem i nie planuje zakładać vloga. Nie dość, że taka forma blogowania kompletnie mnie nie interesuje, to na dodatek wolę słowo pisane od mówionego. Co do pozyskania nowych odbiorców, jeżeli kogoś interesuje piwna turystyka z pewnością znalazł/znajdzie mój blog. Dlatego też nie reklamuje się płatnie na portalach społecznościowych. Jedynie zmiany jakie zajdą w najbliższym czasie na blogu, to skrócenie adresu www (jednakże do tego potrzebuje jakiegoś majstra) i wklejanie lepszych jakościowo fotografii (wymiana na nowszy model fotopstrykacza).
                            Last edited by abernacka; 22-12-2017, 06:53.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • grodek
                              Senior
                              • 06-2015
                              • 527

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie planowałem i nie planuje zakładać vloga. Nie dość, że taka forma blogowania kompletnie mnie nie interesuje, to na dodatek wolę słowo pisane od mówionego.
                              Bardzo dobrze, że pozostaniesz przy pisaniu, lubię czytać Twoje relacje z podróży. Twój styl pisania trafia w mój gust.
                              Czy można zobaczyć gdzieś całościowe zestawienie odwiedzonych przez Ciebie browarów, z podziałem na państwa?
                              604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Vlogom mówimy stanowcze nie! Jedyna forma vlogopodobna to ta kiedy siedzimy przy kuflu z piwnym celebrytą i słuchamy go z rozdziawioną chapą

                                Abernacka, mega, mega szacun!
                                Last edited by leona; 22-12-2017, 09:56.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎