Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Konkurs PIWO JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #16
    Przypominam, że tytuł konkursu brzmi "Piwo, jakiego jeszcze nie było"
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Przypominam, że tytuł konkursu brzmi "Piwo, jakiego jeszcze nie było"

      A takie było? Był zajebiaszczy Pils, co powala?
      Nie sztuka dorzucać wszystkiego co nas otacza do piwa, sztuka zrobić to co powyżej napisałem
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Przypominam, że tytuł konkursu brzmi "Piwo, jakiego jeszcze nie było"
        Za 3 złote jeszcze nie było

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #19
          Już o nim pisałem jako pierwszy w poście #6
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Pinio74
            Senior
            • 10-2003
            • 3881

            #20
            Żeby nie było, że wszyscy pragną pilsa. Ja nie pragnę. Wolę porządnego portera. A skoro ma to być piwo, którego nie było, to może porter wymrażany, Ice Porter...
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • Jimmy_jb
              • 11-2005
              • 911

              #21
              Nie wiem ile było wymrażanych porterów - na pewno piłem z Podgórza, chyba też Spółdzielczy coś takiego robił. Ale wymrażanego pilsa bym spróbował.
              Last edited by Jimmy_jb; 15-02-2018, 09:28.
              Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie wiem ile było wymrażanych porterów - na pewno piłem z Podgórza, chyba też Spółdzielczy coś takiego robił. Ale wymrażanego pilsa bym spróbował.
                No to mnie zaskoczyłeś, ale w sumie już dawno przestałem śledzić wszystkie nowości pojawiające się na rynku
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • fidoangel
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 3489

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja w 2012, jak z Jarkiem zaczynaliśmy myśleć o browarze, to wyobrażałam sobie, że będę warzyć jasne, ciemne i pszeniczne :-D
                  W 2012 po Ataku Chmielu i Black Hope, raczy sobie koleżanka jaja robić z kolegów, nieładnie tak...
                  "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                  Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                  Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                  Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                  Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                    W 2012 po Ataku Chmielu i Black Hope, raczy sobie koleżanka jaja robić z kolegów, nieładnie tak...
                    Chyba nie. Pamiętam jak Marusia mi mówiła, że będą warzyć piwa, które im smakują

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                      Chyba nie. Pamiętam jak Marusia mi mówiła, że będą warzyć piwa, które im smakują
                      Nie smakują Im zajebiaszcze pilsy?
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎