Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojtek_63
    Senior
    • 10-2004
    • 357

    Najlepszy sklep z bardzo dużym wyborem piw wszelakich w Warszawie, Al. Jana Pawła II 61 (róg Anielewicza), PIWOmaniak

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      Szanowni Sklepowicze, zdaję się, że nie zrozumieliście kolegi Gringo. On miał na myśli prawdziwą egzotykę, a nie piwa amerykańskie czy belgijskie czy morze polskiego kraftu, jakie by nie były smaczne. To można dostać w (prawie) każdym specjalistycznym piwnym sklepie. No bo powiedzcie sami, mieliście kiedyś butelki z Kuby, Nigerii, Liechtensteinu czy z takich na przykład Wysp Owczych?
      Pozdrawiam piwnie
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        Dzięki Panowie. W poniedziałek zajrzę do jakichś dwóch sklepów. Faktycznie piwa z USA są też w moim województwie. Jolę odwiedzałem właśnie z powodów o których pisze wpadzio. Bywały tam takie egzotyki których na próżno było szukać poza tym miejscem takie jak Andora, Wyspy Owcze, piwa ze środkowej Afryki, Wenezuela, Oceania... Ale nie pogardzę tez ciekawymi piwami np ze Szwecji, Danii, Belgii. Kilka piw z tych krajów też kupiłem w Joli a nie było tych piw w innych sklepach. Tam chyba mieli jakąś indywidualną metodę zaopatrzenia.

        Comment

        • Horse1963
          Senior
          • 06-2009
          • 547

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
          Dzięki Panowie. W poniedziałek zajrzę do jakichś dwóch sklepów. Faktycznie piwa z USA są też w moim województwie. Jolę odwiedzałem właśnie z powodów o których pisze wpadzio. Bywały tam takie egzotyki których na próżno było szukać poza tym miejscem takie jak Andora, Wyspy Owcze, piwa ze środkowej Afryki, Wenezuela, Oceania... Ale nie pogardzę tez ciekawymi piwami np ze Szwecji, Danii, Belgii. Kilka piw z tych krajów też kupiłem w Joli a nie było tych piw w innych sklepach. Tam chyba mieli jakąś indywidualną metodę zaopatrzenia.
          Sklep był wyjątkowy właśnie za tą egzotykę. Wielka szkoda....

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎